60 mln piosenek na trzy miesiące za 99 groszy. Tidal ma dobry pomysł na wakacje

Tidal promocja

W Spotify pierwszy miesiąc konta Premium mamy za darmo. Konkurencyjny Tidal na wakacje poszedł krok dalej. Oferuje 3 miesiące słuchania czego chcemy za symboliczne 99 groszy.

Muzyczne Lato z Tidal – tak nazywa się najnowsza akcja promocyjna serwisu streamingowego Tidal. Wystarczy się zarejestrować poprzez stronę https://try.tidal.com/muzycznelato, by otrzymać dostęp do pełnej bazy serwisu. A w niej przede wszystkim ponad 60 milionów piosenek i 250 tysięcy plików wideo. Do tego playlisty, wywiady z gwiazdami i ekskluzywne materiały na żywo.

Akcję promocyjną wzbogacono o konkursy STREAM 2 WIN, w których można zdobyć bilety na największe festiwale i wydarzenia muzyczne tego lata w Polsce. Udział w konkursach jest bardzo prosty. Podczas słuchania konkursowych playlist lub albumów w aplikacji mobilnej Tidal na ekranie pojawia się pop-up zachęcający do udziału w konkursie. Kieruje on do formularza konkursowego, gdzie użytkownik odpowiada na proste pytanie lub wykonuje zadania konkursowe.

Z okazji muzycznego lata w serwisie posłuchać można także dedykowanych playlist. Dzięki nim można przygotować się do koncertów, poczuć festiwalowy klimat lub po prostu cieszyć się muzyką na wakacjach – w pociągu, samochodzie, nad jeziorem, w górach, czy przy grillu.

Czytaj więcej: Fajna rzecz dla rowerzystów. Mapy Google pokazują już, ile rowerów jest na stacjach Veturilo w Warszawie.
Czytaj więcej: 40 lat temu Sony pokazało światu pierwszego Walkmana. Zaczęliśmy słuchać muzyki jak nigdy wcześniej.

Podziel się artykułem