60 mln piosenek na trzy miesiące za 99 groszy. Tidal ma dobry pomysł na wakacje

Tidal promocja

W Spotify pierwszy miesiąc konta Premium mamy za darmo. Konkurencyjny Tidal na wakacje poszedł krok dalej. Oferuje 3 miesiące słuchania czego chcemy za symboliczne 99 groszy.

Muzyczne Lato z Tidal – tak nazywa się najnowsza akcja promocyjna serwisu streamingowego Tidal. Wystarczy się zarejestrować poprzez stronę https://try.tidal.com/muzycznelato, by otrzymać dostęp do pełnej bazy serwisu. A w niej przede wszystkim ponad 60 milionów piosenek i 250 tysięcy plików wideo. Do tego playlisty, wywiady z gwiazdami i ekskluzywne materiały na żywo.

Akcję promocyjną wzbogacono o konkursy STREAM 2 WIN, w których można zdobyć bilety na największe festiwale i wydarzenia muzyczne tego lata w Polsce. Udział w konkursach jest bardzo prosty. Podczas słuchania konkursowych playlist lub albumów w aplikacji mobilnej Tidal na ekranie pojawia się pop-up zachęcający do udziału w konkursie. Kieruje on do formularza konkursowego, gdzie użytkownik odpowiada na proste pytanie lub wykonuje zadania konkursowe.

Z okazji muzycznego lata w serwisie posłuchać można także dedykowanych playlist. Dzięki nim można przygotować się do koncertów, poczuć festiwalowy klimat lub po prostu cieszyć się muzyką na wakacjach – w pociągu, samochodzie, nad jeziorem, w górach, czy przy grillu.

Czytaj więcej: Fajna rzecz dla rowerzystów. Mapy Google pokazują już, ile rowerów jest na stacjach Veturilo w Warszawie.
Czytaj więcej: 40 lat temu Sony pokazało światu pierwszego Walkmana. Zaczęliśmy słuchać muzyki jak nigdy wcześniej.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*