OnePlus 6T McLaren, czyli nowy sojusz angielsko-chiński

oneplus mclaren

11 grudnia OnePlus, chiński producent smartfonów, prawdopodobnie pokaże światu swoją nową komórkę sygnowaną logo McLarena, jednej z najsilniejszych marek w historii wyścigów samochodowych.

O tym, że nadjeżdża nowe dowiadujemy się z króciutkiego filmiku, którego OnePlus opublikował na Twitterze i swojej stronie internetowej. To w zasadzie kilka ujęć wyścigówki McLarena sprzed lat i sprzedanie nam hasła „Salute to Speed” (W hołdzie dla szybkości) wraz ze wskazaniem, że jest coś co łączy chińskiego producenta smartfonów z brytyjską stajnią wyścigową. Tym czymś jest umiłowanie szybkości.

Na zaprezentowanym filmiku nie widzimy ani kawałeczka nowego smartfonu – tylko zapowiedź, że coś związanego z hasłem „Salute to Speed” wydarzy się 11 grudnia. Trudno jednak przypuszczać, by OnePlus chciał nam pokazać wtedy coś innego niż nowy telefon „ubrany” w logo McLarena. Biorąc pod uwagę odwołania do szybkości, będzie to zapewne lekko podrasowana wersja flagowego OnePlus 6T.

Możliwa szybka śmierć SMS-ów. Pierwsza sieć wprowadzi RCS – nowy standard komunikacji

To, że 11 grudnia pojawi się specjalna wersja 6T sugeruje też komunikat prasowy, który chiński koncern opublikował we wtorek. Przypomina w nim, że od kilku lat współpracuje z różnymi markami, tworząc wyjątkowe telefony. Wiosną np. wyprodukował specjalną wersję modelu OnePlus 6 – Marvel Avengers Limited Edition, nawiązującą do świata znanych komiksów i filmów Marvela, a w 2017 roku na rynek trafił OnePlus 5T Star Wars Limited Edition.

Tego rodzaju pomysły chyba nieźle się sprzedają, skoro Chińczycy chcą je dalej kontynuować.

Czytaj więcej: Niezwykły pomysł LG. Chce stworzyć smartfon z 16 obiektywami.
Czytaj więcej: Za cztery miesiące Samsung ze składanym ekranem zadebiutuje na rynku. Cena bardzo wysoka – jak każdej nowej technologii.

Podziel się artykułem