Apple TV zatrudniło Davida Attenborough do superserialu Prehistoric Planet o dinozaurach

Prehistoric Planet

23 maja Apple TV pokaże nam nowy pięcioodcinkowy serial o dinozaurach. Narratorem będzie w nim David Attenborough, a jednym z producentów Jon Favreau, reżyser The Madalorian, pierwszego serialu rozgrywającego się w świecie „Gwiezdnych Wojen”.

Wyobraź sobie, jak David Attenborough opowiada nam o codziennym życiu wielkich dinozaurów. Jego opowieść jest przy tym częścią filmu, w których widzimy, jak się poruszają, biegają, polują. I wyglądają przy tym jak żywe – to nie kiepska animacja lub średnio udane efekty specjalne z czasów pierwszego Jurassic Parku. Tym razem jest perfekcyjnie.

A w zasadzie to będzie. 23 maja Apple TV zaprezentuje nam bowiem Prehistoric Planet – pięcioczęściowy serial o przyrodzie z epoki kredy. 

Zrealizowany został przez wyjątkowy zespół ekspertów. W projekt zaangażowany został Jon Favreau – reżyser serialu Mandalarian, Mike Gunton ze studia BBC odpowiedzialnego za doskonałe filmy przyrodnicze z serii Planet Earth i David Attenborough, popularyzator wiedzy przyrodniczej, pisarz, podróżnik i jeden z najbardziej znanych na świecie narratorów w filmach przyrodniczych.

Powyższe zestaw nazwisk sugeruje, że Prehistoric Planet będzie wyjątkowy. I to zresztą już sugerują pierwsze jego próbki udostępnione przez Apple TV. Mówiąc krótko robią wrażenie.

Foto: Apple TV.

Czytaj więcej: Netflix ma dla nas trzy nowe gry. Wyglądają całkiem nieźle.
Czytaj więcej: Mniej chętnych na nowego iPhone’a SE. Apple tnie produkcję o 20 proc.

Podziel się artykułem