Netflix ma dla nas trzy nowe gry. Wyglądają całkiem nieźle

netflix gry

Jeżeli płacimy abonament w Netfliksie, to możemy za darmo cieszyć się również kolekcją kilkunastu bezpłatnych gier mobilnych. Właśnie zostaje ona powiększona o trzy nowe tytuły.

Nowe gry w ofercie Netfliksa zapowiadają się całkiem nieźle. Widać, że firma stara się by jej propozycja tutaj w jakiś sposób się wyróżniała. Nowe gry to nie proste programy zakupione za grosze od upadających studiów.

Pierwszą z nich jest This Is A True Story. To spokojna gra edukacyjna z dwuwymiarową bardzo przyjemną ręcznie rysowaną grafiką. Wcielamy się w niej w postać mieszkanki subsaharyjskiej Afryki poszukującej wody dla swojej rodziny.

Gra powstała w bliskiej współpracy z organizacja Charity: Water, która stara się poprawić dostęp do wody w krajach rozwijających się i na bazie wywiadów z afrykańskimi kobietami, które faktycznie niemal codziennie muszą walczyć o życiodajny płyn.

Druga z nowości Netfliksa to Shatter Remastered – rozszerzona wersja nagradzanej gry Shatter z 2009 roku i napisanej wtedy dla konsoli Playstation 3. Niszczymy tutaj morze cegieł, słuchając przy tym dynamicznej elektromuzyki – jest jej aż 90 minut – napisanej przez wykonawcę Module z Nowej Zelandii. Przyjemne, efektowne graficzne i odmóżdżające.

Trzecią nową grą jest Into The Dead 2: Unleashed. To z kolei pierwsza w ofercie Netfliksa strzelanka trójwymiarowa, w której w wielu różniących się między sobą bardzo lokalizacjach walczymy z hordami zombie. 

Dwa pierwsze tytuły już są dostępne w polskiej aplikacji Netfliksa. Into The Dead 2: Unleashed ma się pojawić wkrótce.

Wszystkie uruchomimy na telefonach z Androidem lub iPhone’ach. Wszystkie pobierzemy też z aplikacjo Netfliksa – zakładka Gry.

Foto: Netflix.

Czytaj więcej: 11 bit studios – polski producent gier wspiera Ukraiński Czerwony Krzyż.
Czytaj więcej: FC Barcelona zmienia nazwę stadionu. To już nie tylko Camp Nou.

Podziel się artykułem