Wielki Samsung Galaxy F62 z dużą baterią w bardzo dobrej cenie. Niestety, nie u nas

samsung galaxy f62

Samsung wprowadza właśnie do oferty na rynku nowy smartfon. Model Galaxy F62 ma wyświetlacz OLED 6,7 cala i baterię o pojemności aż 7000 mAh. Kosztuje przy tym tylko 24 tys. rupii – to równowartość nieco ponad 1200 zł.

Indie to ogromny rynek. Wszyscy duzi producenci elektroniki chcą tam zaistnieć. Muszą się jednak starać.  Urządzenie elektroniczne tam, w tym smartfony, nie mogą być bardzo drogie.

O ten rynek zażarcie walczy Samsung i właśnie wprowadza na niego nowy smartfon. Galaxy F62 zadebiutuje w Indiach 22 lutego.

Nie jest to żadna prosta komórka. Ma wyświetlacz OLED 6,7 cala 1080p. z otworem na kamerkę do selfie 32 Mpix. Do tego potężną bateria 7000 mAh i procesor Exynos 9825 – ten sam, który napędzał Galaxy Note 10 w 2019 roku.

Współpracuje on z 8 GB RAM i 128 GB pamięci na dane. Tę ostatnią pamięć, możemy za pomocą karty microSD rozszerzyć do 1 TB.

Samsung Galaxy F62 to na pierwszy rzut oka również niezły smartfon do fotografowania. Poza wspomnianą już kamerką do selfie, zainstalowano tutaj w głównym aparacie 4 obiektywy. Podstawowy korzysta z matrycy 64 Mpix, a ultraszeroki z 12 Mpix. Jest też szkło do makrofotografii (5 Mpix) i z podobną matrycą czujnik głębi.

W sumie fajny telefon i w bardzo atrakcyjnej cenie. Wątpliwe jednak, by Samsung F62 znalazł się w polskiej ofercie koreańskiego koncernu.

Foto: Samsung.

Czytaj więcej: Hit Koreańczyków Galaxy A51 doczeka się zaraz następcy. Samsung A52 to kilka dobrych nowych pomysłów.
Czytaj więcej: Samsung ma nowy pomysł na selfie. Zrobimy je głównym aparatem zainstalowanym na obrotowym słupku.

Podziel się artykułem