Wielki Samsung Galaxy F62 z dużą baterią w bardzo dobrej cenie. Niestety, nie u nas

samsung galaxy f62

Samsung wprowadza właśnie do oferty na rynku nowy smartfon. Model Galaxy F62 ma wyświetlacz OLED 6,7 cala i baterię o pojemności aż 7000 mAh. Kosztuje przy tym tylko 24 tys. rupii – to równowartość nieco ponad 1200 zł.

Indie to ogromny rynek. Wszyscy duzi producenci elektroniki chcą tam zaistnieć. Muszą się jednak starać.  Urządzenie elektroniczne tam, w tym smartfony, nie mogą być bardzo drogie.

O ten rynek zażarcie walczy Samsung i właśnie wprowadza na niego nowy smartfon. Galaxy F62 zadebiutuje w Indiach 22 lutego.

Nie jest to żadna prosta komórka. Ma wyświetlacz OLED 6,7 cala 1080p. z otworem na kamerkę do selfie 32 Mpix. Do tego potężną bateria 7000 mAh i procesor Exynos 9825 – ten sam, który napędzał Galaxy Note 10 w 2019 roku.

Współpracuje on z 8 GB RAM i 128 GB pamięci na dane. Tę ostatnią pamięć, możemy za pomocą karty microSD rozszerzyć do 1 TB.

Samsung Galaxy F62 to na pierwszy rzut oka również niezły smartfon do fotografowania. Poza wspomnianą już kamerką do selfie, zainstalowano tutaj w głównym aparacie 4 obiektywy. Podstawowy korzysta z matrycy 64 Mpix, a ultraszeroki z 12 Mpix. Jest też szkło do makrofotografii (5 Mpix) i z podobną matrycą czujnik głębi.

W sumie fajny telefon i w bardzo atrakcyjnej cenie. Wątpliwe jednak, by Samsung F62 znalazł się w polskiej ofercie koreańskiego koncernu.

Foto: Samsung.

Czytaj więcej: Hit Koreańczyków Galaxy A51 doczeka się zaraz następcy. Samsung A52 to kilka dobrych nowych pomysłów.
Czytaj więcej: Samsung ma nowy pomysł na selfie. Zrobimy je głównym aparatem zainstalowanym na obrotowym słupku.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *