Wyciekło pierwsze zdjęcie smartfonu Samsung Galaxy S10 oraz filmik pokazujący nowy niezwykły telefon Xiaomi

samsung galaxy s10

Znany twitterowy leaker Evan Blass pokazał światu w czwartek dwa oryginalne urządzenia. Pierwszym z nich jest nadchodzący Samsung Galaxy S10, drugim smartfon z wyginanym ekranem – prawdopodobnie Xiaomi.

Do tej pory można było oglądać Galaxy S10 wyłącznie na renderach. Blass dzisiaj pokazał jego pierwsze zdjęcie – chociaż smartfon jest czymś obklejony i ikony na jego ekranie zostały zamazane, to i tak całkiem sporo można się dowiedzieć z fotki.

Po pierwsze, na zdjęciu widzimy zapewne podstawowy model Beyond 1 z ekranem o przekątnej 5,8 cala – będzie też wariant Beyond 2  z ekranem 6,4 cala. Nie ma wcięcia na ekranie przeznaczonego na aparat do selfie, zamiast tego niewielki otwór w jego górnym prawym rogu.

Samsung Galaxy S10 jest niemal bezramkowy – istniejące są bardzo cienkie. Blass napisał też na twitterze, że smartfon będzie mógł doładowywać kompatybilne z nim akcesoria w rodzaju zegarków i słuchawek bezprzewodowych.

Ale fotka flagowca Samsunga, który na rynku zadebiutuje za kilka tygodnii nie była jedynym hitem Blassa w czwartek. Leaker przedstawił również krótki filmik całkiem przyzwoitej jakości, na którym widać jak ktoś bawi się dość niezwykłym smartfonem z wyginanym ekranem. To prawdopodobnie nowe urządzenie Xiaomi. Nic więcej o nim nie wiadomo, ale zaprezentowany materiał robi duże wrażenie – zresztą oceńcie sami.

Czytaj więcej: Futurystyczny Samsung QLED 8K już w sklepach. Nawet w rozbiciu na 20 nieoprocentowanych rat jego zakup to wyzwanie.
Czytaj więcej: Honor View 20 i Samsung Galaxy A8s – dwa nadchodzące telefony z dziurą w ekranie zamiast wcięcia.

Podziel się artykułem