Myślisz o ubezpieczeniu na wakacje? Jest nowa porównywarka ubezpieczeń

ubezpieczenie przez internet

CUK Ubezpieczenia, jedna z największych w Polsce multiagencji ubezpieczeniowych, uruchomiła porównywarką ubezpieczeń turystycznych. Jest szybka, łatwa w użyciu i kończy się propozycją zakupu online konkretnego ubezpieczenia.

Kupowanie ubezpieczenia turystycznego przez internet wydaje się dzisiaj rozwiązaniem optymalnym. Kilka kliknięć i mamy. Niektórzy kupują je na stronach towarzystw ubezpieczeniowych, inni na stronach bankach. Te rozwiązania nie pozwalają jednak porównać ze sobą ofert z kilku ubezpieczalni. Rozwiązaniem może być uruchomiona właśnie przez CUK Ubezpieczenia porównywarka ubezpieczeń turystycznych.

Jej obsługa jest łatwa – aby otrzymać zestawienie ofert wystarczy podać kilka podstawowych danych, jak miejsce i czas wyjazdu, czy podróżujemy indywidualnie, z rodziną czy w grupie oraz formę aktywności (wypoczynek, sport wyczynowy lub ekstremalny), a porównywarka zrobi resztę – przeliczy wszystkie warianty i wygeneruje rekomendowane oferty.

W porównywarce dostępny jest pełny wachlarz ubezpieczeń turystycznych – od podstawowego ubezpieczenia NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) i KL (kosztów leczenia) po rozszerzenia takie jak ubezpieczenie bagażu, assistance i koszty odwołania wycieczki lub skrócenia wyjazdu.

W ramach krótkiego testu spytaliśmy porównywarkę o ofertę ubezpieczenia na tydzień w lipcu dla czterosobowej rodziny, która wybiera się na Chorwację. W odpowiedzi otrzymaliśmy 10 ofert w cenach od 128 do 419,20 zł – każde mogliśmy od razu kupić online. Co ważne tabelka z ofertami jest czytelna – od razu widzimy czym – poza ceną – różnią się zaproponowane nam ubezpieczenia.

Foto: TheDigitalWay z Pixabay.

Czytaj więcej: Nowy składany Samsung Galaxy Z Fold 3 ma być tańszy o 20 proc. Ale to nadal drogo.
Czytaj więcej: Za chwilę w Twoim smartfonie pojawi się kilka nowości. Google aktualizuje Androida.

Podziel się artykułem