Nowy ultrabook Huawei MateBook 13 wjeżdża do polskich sklepów. Na początek w interesującej promocji

Huawei Matebook 13

Za 2999 zł możemy kupić od środy nowy ultrabook Huawei MateBook 13 z procesorem AMD Ryzen. To sprzęt, który nie przypadkiem przypomina MacBooka Air. 

Aluminiowa obudowa, której grubość po złożeniu wynosi mniej niż 15 mm w najgrubszym miejscu. 

Do tego wysokiej jakości wyświetlacz o przekątnej 13 cali FullViev 2K i proporcjach 3:2 otoczony przez ramki o grubości tylko 4 mm. Jego jasność wynosi 300 nitów i odwzorowuje on pełen zakres kolorów palety sRGB, automatycznie dostosowuje też swoją jasność oraz kontrast do warunków otoczenia.

W Huawei MateBook 13 znalazł się ponadto czytnik linii papilarnych umieszczony w przycisku zasilania i cala ta wstępna wyliczanka ma pokazać, że to produkt bez dwóch zdań z wyższej półki.

Wewnątrz Huawei MateBook 13 znajdziemy wydajny procesor AMD Ryzen 5 3500U, kartę Radeon Vega 8 GB RAM w połączeniu z dyskiem SSD o pojemności 256 lub 512 GB. 

W sumie taki zestaw sprawdzi się doskonale zarówno przy pracy biurowej, jak i rozrywce – bez problemu uruchomimy na tym komputerze większość dostępnych gier, choć oczywiście niekoniecznie z maksymalną dostępną jakością grafiki.

Huawei MateBook 13 w wersji z dyskiem o pojemności 256 GB kosztuje 2999 zl, za model z dyskiem 512 GB musimy zapłacić 200 zł więcej.

Co miłe, chiński koncern oferuje go w przedsprzedaży trwającej od 24 czerwca do 12 lipca (lub do wyczerpania zapasów) z w zestawie z dwoma atrakcyjnymi prezentami za 1 zł każdy – z eleganckim etui i bezprzewodową myszką Huawei.

Foto: Huawei.

Czytaj więcej: Hej Celia, nawiguj do Krakowa. Tak za jakiś czas będzie można powiedzieć do telefonu marki Huawei.
Czytaj więcej: Huawei obniża cenę opaski Band 4 i dodaje do niej przydatną funkcję – pomiar saturacji krwi.

Podziel się artykułem