Lidl otworzy sklep internetowy w Polsce. Ale bułek, jajek i szynki w nim nie kupimy

lidl

Portal wiadomoscihandlowe.pl twierdzi, że Lidl testuje już swój sklep internetowy w Polsce. Szuka też ludzi, którzy będą w nim pracować.

Sklep zapewne, jak przypuszcza portal wiadomoscihandlowe.pl, zostanie uruchomiony pod adresem lidl-shop.pl – choć wcześniej firma zarejestrowała też adres lidl-sklep.pl. To prosta konsekwencja faktu, że pod wariacjami tego adresu działają inne e-supermarkety Lilda. W tym np. niemiecki pod adresem lidl-shop.de i czeski – lidl-shop.pl.

Polski e-sklep Lidla ma ruszyć w przyszłym lub w 2020 roku. Kto jednak myśli, że będzie to rozwiązanie przypominające internetowe zakupy w Tesco lub we Frisco.pl ten się myli. Lidl uruchomi w sieci sklep z artykułami przemysłowymi, do czego być może dołączy wina i napoje alkoholowe.

Playstation Classic – idealny prezent na gwiazdkę? Znamy już listę gier, które będę dołączone do miniaturki konsoli sprzed lat

Takie bowiem rozwiązania ma już we wspomnianych Czechach i w Niemczech, przy czym oferta jego internetowa oferta u naszego zachodnie sąsiada jest bogatsza niż w Czechach. Kupimy zatem np. w niemieckim e-sklepie Lidla odzież, elektronikę, trochę sprzętu AGD i ogrodowego, narzędzia w rodzaju wiertarki, garnki, noże i napoje alkoholowe. W Czechach podobnie choć kategorii i produktów jest mniej.

Do tego są oczywiście promocje łącznie z informacjami kiedy i jakie będą następne oraz lista bestsellerów. To ułatwia zakupy lubiącym polowania na wyprzedaże.

Czytaj więcej: Ford zatrzymuje linie produkcyjne w Hiszpanii. Wszystko przez starzejącego się Forda Mondeo.
Czytaj więcej: Nieudane wystrzelenie pierwszej prywatnej chińskiej rakiety kosmicznej Zhuque 1. Nie była to jednak całkowita porażka.

Podziel się artykułem