Mały przedmiot z Allegro za darmo do Twojej skrzynki na listy

allegro miniprzesylka

Allegro zachęca posiadaczy pakietu Allegro Smart! do korzystania z dostawy Allegro MiniPrzesyłka. To rozwiązanie doskonale sprawdza się przy zakupie małych i lekkich przedmiotów.

Niektórzy posiadacze Allegro Smart! – abonamentu na bezpłatną dostawę zakupów na Allegro do automatów paczkowych i punktów odbioru – otrzymują od Allegro list, w których zachęca się ich do przetestowania darmowej dostawy metodą Allegro MiniPrzesyłka.

To rozwiązanie ma kilka zalet. Po pierwsze, jest bezpłatne w ramach Allegro Smart! przy zakupach od 30 zł. Po drugie, dotrze do naszej zwykłej skrzynki pocztowej. Po trzecie, jest łatwe w wyborze – w trakcie zakupów na Allegro wybieramy tę formę dostawy. Oczywiście pod warunkiem, że sprzedawca ją udostępnia.

W sumie Allegro MiniPrzesyłka to doskonały pomysł na kupowanie na Allegro niewielkich i lekkich przedmiotów (jak np. kabel do ładowania czy eui na telefon), które zmieszczą się do naszej skrzynki pocztowej. Do tego tanich – przesyłkę mamy już za darmo od zakupów za 30 złotych, a nie od 45 zł, jak w wypadku zwykłej dostawy do paczkomatu w ramach Allegro Smart.

Maksymalne rozmiary „paczuszki” nadającej się do Allegro MiniPrzesyłki to: 32,5 cm x 23 cm x 2 cm, a waga 500 g.

Allegro MiniPrzesyłka nie jest nowym rozwiązaniem. Allegro we współpracy z Pocztą Polską wprowadziło ją we wrześniu ubiegłego roku. Wtedy też Poczta zwróciła uwagę na jeszcze jedną zaletę tej formy przesyłki – można ją śledzić na pośrednictwem strony internetowej Poczty Polskiej lub platformy Allegro. 

Teraz jednak Allegro przypomina niektórym klientom o jej istnieniu – w pierwszej kolejności tym, którzy kupili niedawno coś małego i lekkiego na Allegro.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *