Wynajmij sobie rower na lato. Nowa oferta Rometu i Gleevery

rower rometu

Nie musimy kupować już dobrego roweru – w tym elektrycznego. Możemy go wynająć – na miesiąc, całe lato lub nawet dwa lata. Tak w największym skrócie wygląda najnowszy pomysł Rometu i platformy najmu Gleevery.

W praktyce wygląda to tak. Wchodzimy na nową stronę z ofertami wynajmu rowerów i tam wybieramy jeden z prezentowanych modeli. Każdy z nich możemy wynająć na miesiąc, trzy, pół roku, rok, 18 miesięcy lub dwa lata. W zależności od tego, którą opcję wybierzemy, zapłacimy różny abonament miesięczny – najwyższy przy wynajmie trwającym miesiąc, najniższy przy 24 miesiącach.

Każdy wynajęty rower objęty jest pełną gwarancją Romet oraz dodatkowym programem zapewniającym obsługę serwisową w przypadku zdarzeń nieobjętych gwarancją, od drobnych napraw po nieprzewidziane awarie. 

Każdy jednoślad możemy ponadto wykupić jeżeli nam się spodoba i będziemy chcieli go mieć na własność. W takim wypadku Romet razem Gleevery specjalnie dla nas przygotują ofertę jego zakupu.

Na stronie z rowerami Rometu do wynajęcia znajduje się tylko relatywnie niewielka całej oferty najmu rowerów polskiego producenta. Wynająć jednak możemy wszystkie modele z najnowszej kolekcji Romet 2024 oraz wybrane modele z 2023 roku o wartości od 1 499 zł do 12 500 zł, poza modelami z ramą karbonową.

Wymaga to jednak indywidualnego kontaktu z platformą. Za pomocą specjalnego formularza, wysyłamy odnośnik do interesującego nas modelu przedstawionego na stronie Rometu. W odpowiedzi zostanie przygotowana dla nas oferta wynajmu na wskazany przez nas model.

Rower do wynajmu odbierzemy tam, gdzie nam wygodnie – w jednym z setek punktów partnerskich Romet i Gleevery. Przed wysyłką roweru, przedstawiciel Rometu skontaktuje się z nami, aby ustalić dogodne miejsce dostawy. Rower przed wydaniem zostanie sprawdzony i złożony przez profesjonalnego serwisanta. Po zakończeniu najmu, rower można zwrócić w tym samym miejscu lub w innym – jak nam wygodniej.

– Jako polski producent rowerów wierzymy, że rower to zdrowie, pozytywna energia i efektywny środek codziennej komunikacji. Wiemy, że prawdziwe emocje, radość z jazdy i przygody czekają tuż za rogiem, że nie trzeba od razu wyruszać w daleką podróż. Jednocześnie robimy wszystko, by naszym klientom zaoferować jak najłatwiejszy dostęp do naszych najnowocześniejszych rowerów – tłumaczy pomysł uruchomienia nowej usługi wynajmu rowerów Wiesław Grzyb, prezes spółki Romet.

Dlatego, jego zdaniem, wspólnie z Gleevery stworzono usługę, dzięki której przygoda z rowerem zyskuje nowy, dodatkowy wymiar. – Demokratyzujemy dostęp do rowerów, potwierdzamy, że ekologia to istotny element naszych działań i dla wszystkich jeszcze szerzej otwieramy drzwi do rowerowego świata pełnego emocji – dodaje.

Foto: Romet

Podziel się artykułem