Hulajnogi Traficara wjeżdżają do Krakowa

traficar hulajnogi

Największa firma carsharingowa w Polsce chce wypożyczać nam na minuty nie tylko samochody, ale również elektryczne hulajnogi. Zaczyna od Krakowa.

– Od 29 kwietnia 2024 roku (poniedziałek) mieszkańcy Krakowa mogą korzystać zarówno z samochodów, jak i hulajnóg Traficara, zapewniając sobie elastyczność w podróżach miejskich – czytamy w najnowszym komunikacje firmy Traficar

W Krakowie dostępnych będzie aż 1000 hulajnóg elektrycznych. Użytkownicy mogą korzystać z nich dzięki aplikacji mobilnej Traficar – tej samej, która pozwala wynająć też samochód.

Koszt wynajmu to 0,49 zł za minutę jazdy, a za każdą minutę postoju klient zapłaci jedynie 0,20 zł, co – jak podkreśla Traficar – stanowi najbardziej atrakcyjną pod względem finansowanym opcję, która obecnie dostępna jest na polskim rynku.

Nowe hulajnogi na minut pod Wawelem są dość bogato wyposażone. Mają hamulce tylne i przednie, opony pełne z wypełnieniem poliuretanowym, stopkę, wyświetlacz z prędkościomierzem oraz informacją o aktualnej strefie, migacze, kierunkowskazy, uchwyt na telefon z ładowarką bezprzewodową, a także dzwonek ostrzegawczy.

– Rozwój mikromobilności to kierunek doskonale wpisujący się w misję Traficara, która polega na stawianiu klienta na pierwszym miejscu. Dzięki wprowadzeniu hulajnóg elektrycznych nasi użytkownicy zyskują jeszcze większą swobodę w planowaniu swoich tras, mogąc łatwo dotrzeć do miejsca docelowego. Wierzymy, że wprowadzenie hulajnóg w Krakowie jest dopiero początkiem naszej przygody z mikromobilnością, a dzięki mocnemu naciskowi na bezpieczeństwo i jakość ustanowimy nowy standard w branży – komentuje Piotr Groński, prezes Traficar.

Dość jasno więc wynika z jego wypowiedzi, że Traficar myśli o wprowadzeniu swojej oferty z hulajnogami również do innych miast. To dość oczywiste, biorąc dodatkowo pod uwagę, że samochody wypożycza na minuty w 28 miejscowościach.

Foto: Traficar.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *