Diablo IV – w marcu beta. W czerwcu debiut

diablo IV

Zbliża się premiera kolejnej edycji jednej z najbardziej kultowych gier komputerowych. Już w marcu – trzy miesiące przed jej rynkowym debiutem – chętni będą mogli pobawić się wersją beta Diablo IV.

Blizzard w trakcie sieciowej imprezy IGN Fan Fest ogłosił, że 24 marca udostępni wersję beta Diablo IV. Kto chce, będzie mógł się nią pobawić – całkiem za darmo.

W tej wersji udostępniony zostanie prolog gry oraz cały jej Akt I rozgrywający się w śnieżnej i mroźnej krainie Fractured Peaks. Będziemy więc walczyli ze stadami demonów w wyjątkowo nieprzyjemnym świecie – tak długo ja chcemy – ale tylko do poziomu 25.

By skorzystać z tej opcji, trzeba się będzie pospieszyć – otwarta wersja beta Diablo IV będzie dostępna wyłącznie do 26 marca.

Jeszcze wcześniej gra trafi do graczy w wersji Early Access – ale tylko tych, którzy zamówili ją w przedsprzedaży. To stanie się pomiędzy 17 a 19 marca. A pełną komercyjnę wersję Diablo IV powinniśmy zobaczyć 6 czerwca.

Zarówno wersja beta, jak i finalne wydanie gry będzie dostępne na kilku platformach – Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC.

Blizzard ostrzega, że beta Diablo IV może nie być doskonała, co oczywiście nie jest zaskoczeniem. Te wersje wydaje się po to, by najwięksi wielbiciele i maniacy znaleźli błędy w programie przed jego rynkowym debiutem.

Foto: Blizzard.

Podziel się artykułem