Idzie wiosna. Czas na… kolorowe ładowarki

ładna ładowarka cube

Ładowarki zwykle są białe lub czarne i w sumie wyglądają w znakomitej większości tak sobie. Nowe ładowarki eXc sa inne.

W ofercie spółki eXc eXc mobile Polska, która już mniej więcej 20 lat sprzedaje nad Wisłą przeróżne akcesoria do telefonów komórkowych takie jak m.in. kable USB, uchwyty samochodowe, słuchawki, powerbanki i ładowarki, pojawiły się nowe modele tych ostatnich. Są inne – głównie dlatego, że kolorowe.

Ładowarka eXc SHINE 20W dostępna jest w aż 7 wersjach kolorystycznych. – Niewielki rozmiar, przyjemny dla oka kształt oraz dwukolorowy design to kolejne cechy, które wyróżniają ładowarkę eXc SHINE – przekonuje producent.

Ładowarka umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Oba porty obsługują najpopularniejsze technologie szybkiego ładowania. Dzięki wbudowanemu systemowi Smart Chip Control, który w inteligentny sposób steruje ładowaniem i optymalnie dobiera natężenie dla każdego z urządzeń, czas napełnienia baterii skraca się do minimum. eXc SHINE 20W kosztuje 49,99 zł.

Stacked from 13 images. Method=B (R=8,S=4)

Jeszcze ładniejsza od niej jest ładowarka eXc CUBE 33W – tu też mamy dwa wyjścia zapewniające szybkie ładowanie mobilnych urządzeń i aż pięć kolorów do wyboru: jasny różowy, neonowy zielony, granatowy, biały i czarny. Cena? 99 zł.

Stacked from 13 images. Method=B (R=4,S=1)

Foto: eXc eXc mobile Polska.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *