Nubia Music Phone – tani, kolorowy smartfon z dużym głośnikiem

nubia music phone

Mocny głośnik, jakiego nie ma żaden inny smartfon i dwa standardowe gniazda słuchawkowe – to najbardziej wyróżnia nowy smartfon Nubii.

Słuchasz dużo muzyki przez dobre, przewodowe słuchawki? I jeszcze lubisz się nią dzielić ze znajomymi? No to Nubia Music Phone celnie odpowiada na Twoje potrzeby i jeszcze robi to za dość nieduże pieniądze.

Nowy telefon Nubii, zaprezentowany na targach MWC w Barcelonie, z pewnością jest wyjątkowy. W czasach, kiedy w smartfonach coraz trudniej znaleźć pojedyncze gniazdko słuchawkowe typu jack, Nubia Music Phone ma je dwa. To idealne rozwiązanie, kiedy chcesz z kimś posłuchać swojej ulubionej muzyki i to jeszcze tak, by nie przeszkadzać innym.

Nietypowy telefon ma też duży głośnik wspierany specjalnie opracowanym algorytmem AI ekstremalnej głośności. Dzięki temu gra ponoć nawet kilka razy głośniej od standardowych głośniczków w komórkach. To z kolei idealne rozwiązanie choćby na spontaniczne spotkania bliskich znajomych.

Nubia Music Phone to poza tym ekstrawaganckie malowanie – też nowość w świecie, gdzie znakomita większość smartfonów wygląda dość monotonnie, żeby nie powiedzieć zachowawczo.

Z tym malowaniem dobrze współgra jeszcze jeden gadżet – dookoła ekranu zainstalowano mrugający w rytm muzyki diodowy pasek…

Poza tym w tym wyraźnie muzycznym smartfonie znajdziemy między innymi ekran LCD HD+ z odświeżaniem obrazu na poziomie 90 Hz, dużą baterię o pojemności 5000 mAh i aparat, którego główna matryca ma 50 MPix. Jest też do 8 GB RAM.

Ile jest pamięci na dane w Nubia Music Phone i jaki procesor? Tego producent na razie nie zdradza.

Wiadomo natomiast, że smartfon ma się pojawić w Europie w kwietniu i będzie niedrogi – w Polsce może to oznaczać cenę w okolicach 600 zł.

Foto: Nubia.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *