Taka Roomba Combo j9+ jest tylko jedna. Unikatowa aukcja WOŚP

Roomba Combo j9 WOŚP

Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo j9+ w unikatowej odsłonie, z malunkiem polskiego artysty Marcina „Tybera” Tybusia, właśnie trafił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Firma DLF, autoryzowany importer i dystrybutor firmy iRobot w Polsce, po raz kolejny gra z orkiestrą, przekazując jedyny w swoim rodzaju egzemplarz robota sprzątającego. To egzemplarz absolutnie unikatowy, bowiem pomalowany przez uznanego artystę – Marcina „Tyber” Tybusia. To interdyscyplinarny twórca, który tworzy street art, projektuje modę, jest malarzem oraz projektantem graficznym. 

DLF przekazuje unikatowy egzemplarza robota odkurzająco-mopującego na aukcję WOŚP już po raz piąty. W ubiegłych latach urządzenia były ozdabiane kolejno przez takich artystów jak Anna Halarewicz, Mateusz Suda, Oskar Zięta czy Basia Rochowczyk. 

– Po raz kolejny gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i bez wahania mogę powiedzieć, że stało się to już naszą tradycją. Co roku, z dużą niecierpliwością oczekujemy stycznia i emocji, które towarzyszą aukcji i pierwszym reakcjom na jedyny w swoim rodzaju egzemplarz Roomby. Tegoroczny projekt artysty Marcina Tybusia w połączeniu z najnowszym i najsilniejszym modelem iRobota robi naprawdę piorunujące wrażenie! – twierdzi Małgorzata Radomska, starszy specjalista ds. marketingu DLF.

Jej zdaniem oferowana teraz na aukcji Roomba Combo j9+ nie tylko świetnie sprawdzi się w boju, ale będzie także wyjątkową pamiątką przypominającą o finale WOŚP. – To idealny przykład sztuki użytkowej, która coraz śmielej wkracza do domowych wnętrz – dodaje.

Licytacja unikatowego robota prowadzona jest na stronach Allegro i potrwa do 3 lutego 2024 roku. 

W ubiegłym roku, na podobnej aukcji, model Roomba Combo j7+ ozdobiony przez Basię Rochowczyk został sprzedany za 7900 zł.

iRobot Roomba Combo j9+ – najbardziej zaawansowany model

Zwycięzca licytacji, z której dochód w całości zasili 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, otrzyma iRobot Roomba Combo j9+, czyli najnowszy, najsilniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie model w portfolio marki. 

Robot odkurzająco-mopujący ma nie tylko wyjątkowy design, ale także szereg funkcjonalności, które pozwalają na najbardziej efektywne, autonomiczne sprzątanie. Bez wysiłku usuwa brud z dywanów i twardych podłóg, ma trzy poziomy mocy ssącej, intuicyjny system zwiększający moc na dywanach, a także całkowicie unoszący się moduł mopujący, dzięki któremu skutecznie czyści różne powierzchnie, bez pozostawiania mokrych śladów. 

Dodatkowo zintegrowana technologia SmartScrub zapewnia dokładne czyszczenie w miejscach wymagających większej uwagi – jak np. ślady łap zwierzęcia po aktywnym spacerze, plamy pod kuchennym stołem czy brudne kafelki w łazience. Urządzenie jest wyposażone w stację ładująco-czyszczącą Clean Base AutoFill, która automatycznie opróżnia zbiornik zanieczyszczeń i uzupełnia płyn do mopowania.

Foto: DLF.

Podziel się artykułem