Philips TAG5106 – efektowne słuchawki dla graczy

Philips TAG5106 słuchawki dla graczy

W nowych słuchawkach Philips TAG5106 jest spora szansa na to, że usłyszysz w ulubionej grze kroki skradającego się przeciwnika z tak dużym wyprzedzeniem i z taką precyzją, że kiedy się już pojawi, natychmiast spotka się z Twoją bronią… Poza tym nowe słuchawki Philpsa są wygodne i wyglądają naprawdę efektownie.

Philips TAG5106 to bezprzewodowy, nauszny zestaw słuchawkowy, zaprojektowany tak, by gracze byli naprawdę zadowoleni.

Jakość dźwięku zapewnia tu przede wszystkim zamknięta konstrukcja i 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, które – jak podaje Philips – zostały tak zaprojektowane przez inżynierów akustyków, by zagwarantować zarówno szeroki zakres częstotliwości, jak i bogaty oraz dokładny dźwięk w grach.

Te rozwiązania wspiera technologia DTS Headphone: X 2.0 pozwalająca cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 7.1, co w praktyce przekłada się na „pełne 360-stopniowe zanurzenie w grze.”

Philips TAG5106 – podwójny system bezprzewodowy

Słuchawki Philips TAG5106 podłączysz do wszystkiego. Producent zastosował tutaj podwójny system bezprzewodowy oparty na łączności 2,4G i Bluetooth 5.2. 

Pierwsze z tych rozwiązań zapewnia stabilny, bezstratny dźwięk z bardzo niskim opóźnieniem w grach. Bluetooth 5.2 przyda się natomiast w podłączeniu zestawu słuchawkowego do urządzeń – w tym konsol – korzystających z Bluetooth, a także w odbieraniu połączeń lub słuchaniu muzyki przez przesyłanie strumieniowe.

Wszystkie te połączenia – plus możliwość skorzystanie z połączenia przewodowego z jackiem 3,5 mm – gwarantują współpracę słuchawek praktycznie z każdą platformą do gie – od komputerów PC i Mac poczynając, przez konsole Xbox, PlayStation i Nintendo Switch, aż po tablety i smartfony. 

Philips TAG5106 – 45 godzin na jednym naładowaniu

Słuchawki Philips TAG5106 mają również odłączany mikrofon jednokierunkowy, który pozwala prowadzić rozmowy z innymi graczami.

Na jednym naładowaniu mogą pracować aż 45 godzin i to przy… włączonych diodach na ich obudowie. Te, dodajmy, wyglądają w połączeniu z ostrymi kształtami słuchawek naprawdę efektownie. 

Cena? Niecałe 400 zł. 

Foto: Philips.

Podziel się artykułem