Allegro Smart! dla każdego na miesiąc. Przez koronawirusa ruszyły darmowe dostawy z Allegro

allegro smart

Największy polski serwis akcyjny dodatkowo zachęca do zakupów online w czasach epidemii koronawirusa, udostępniając swój program darmowych dostaw dla każdego.

– W związku z obecną sytuacją w kraju i apelami o pozostanie w domach i unikanie dużych skupisk ludności wprowadzamy ułatwienia – czytamy na stronach Allegro.

Do 18 kwietnia, wszyscy klienci będą mogli za darmo włączyć dostawy z Allegro Smart! na miesiąc. Po zakończeniu darmowego okresu usługa wygaśnie automatycznie, bez pobierania jakichkolwiek opłat. 

Za tę ostatnią uwagę Allegro należą się brawa – serwis nie chce wykorzystać epidemii do tego, by agresywnie werbować nowych użytkowników Allegro Smart!

Najnowsza decyzja serwisu aukcyjnego jest też korzystna dla tych, którzy już korzystają z programu darmowych dostaw.

– Jeśli masz już usługę, automatycznie włączymy Ci ją na dodatkowy miesiąc całkowicie bezpłatnie – informuje serwis.

Jak działa Allegro Smart!

Standardowo Allegro Smart! kosztuje 49 zł rocznie – lub 8,99 zł w wypadku wykupienia usługi na miesiąc. 

Za te pieniądze możemy odebrać tyle paczek z Allegro, ile tylko chcemy, nie płacąc za ich wysyłkę. Ale – uwaga – nie wszystkich paczek, są pewne ograniczenia.

Do paczkomatów lub innych punktów odbioru w rodzaju stacji Orlen, Żabek lub Poczty, paczka z Allegro dotrze za darmo pod warunkiem, że złożymy zamówienie wysokości co najmniej 40 zł u jednego dostawcy.

Kurier natomiast przyniesie nam ją do domu, jeżeli złożymy zamówienie u jednego dostawcy na kwotę co najmniej 100 zł.

Ponadto do Allegro Smart! kwalifikują się jedynie przedmioty wystawiane przez Super Sprzedawców i tych, którzy mają minimum 98 proc. pozytywnych komentarzy. To w zasadzie niemal całość najbardziej profesjonalnej, handlowej części serwisu aukcyjnego.

Czytaj więcej: Allegro Smart! – plusy i minusy. Kiedy to się naprawdę opłaca?
Czytaj więcej: Imponujący pokaz możliwości Chin. W miesiąc producent samochodów został największym producentem masek.

Podziel się artykułem