Empik Premium, czyli 11 tys. audiobooków i e-booków za darmo na 60 dni

empik premium

Popularna sieć ma swój pomysł na koronawirusa. Za darmo udostępnia na dwa miesiące wszystkim usługę Empik Premium. W niej między innymi darmowa dostawa ze sklepu online i tysiące multimediów.

Empik Premium to rozbudowany program lojalnościowy sieci z książkami i multimediami. W jej ramach otrzymujemy bezpłatne przesyłki ze sklepu internetowego Empiku do paczkomatów lub kurierem do domu za zamówienia powyżej 40 zł. Ale to nie wszystko.

Do tego dochodzą między innymi zniżki do 20 proc. na wiele produktów w sklepie Empik.com, dostęp do ponad 11 tys. audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. 

W bezpłatnej kolekcji multimediów znaleźć można zarówno lektury szkolne, jak książki popularnych autorów, takich jak np. Remigiusz Mróz.

Za to wszystko standardowo musimy zapłacić od 6,67 zł miesięcznie do 9,99 zł miesięcznie w zależności od tego, czy wykupimy usługę na rok, pół roku lub miesiąc. Z powodu jednak epidemii koronawirusa Empik znosi te opłaty.

Usługa Empik Premium staje się bezpłatna na 60 dni. By z niej skorzystać, trzeba wejść na stronę: www.empik.com/czas-w-domu.

Empik zamierza również w trakcie epidemii organizować spotkania autorskie w wersji online. I tak przez trzy dni, między 24 a 26 marca o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku będzie można śledzić na żywo spotkania z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską. Autorki opowiedzą o swoich najnowszych publikacjach książkowych i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach. I jest to – jak podaje sieć – dopiero początek serii tego typu wydarzeń.

Empik będzie też – w ramach programu edukacyjnego Przecinek i Kropka oraz Rzecznicy Nauki – prowadził podczas epidemii koronawirusa warsztaty online dla dzieci i rodziców pod hasłem „W domu jest fajnie, i kropka!”. 

– Na warsztatach Rzecznicy Nauki podsuną dzieciom i rodzicom inspiracje do zabawy oraz ciekawych i ważnych rozmów. Młodzi naukowcy ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki pokażą, jak przeprowadzić kapitalne eksperymenty naukowe z wykorzystaniem rzeczy, które mamy w domu! – informuje sieć.

Szczegóły na FB: Przecinek i Kropka oraz www.przecinekikropka.pl.

Czytaj więcej: Allegro Smart! dla każdego na miesiąc. Przez koronawirusa ruszyły darmowe dostawy z Allegro.
Czytaj więcej: Microsoft Xbox Series X. Znamy pełną specyfikację. To będzie naprawdę potężna maszyna.

Podziel się artykułem