a2mobile Gaming – plan komórkowy dla graczy. Czy to ma sens?

plan komórkowy dla graczy

a2mobile, wirtualny operator telekomunikacyjny, wprowadził właśnie do oferty plan Gaming adresowany do wielbicieli cyfrowej rozrywki. Dużo w nim szybkiego internetu i bon do wydania w sklepie z grami.

Zacznijmy od podstaw. W planie Gaming za stałą opłatę 34,90 zł miesięcznie dostajemy nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci oraz 55 GB danych do wykorzystania bez limitu prędkości. 

a2mobile swoję ofertę buduje na infrastrukturze telekomunikacyjnej Plusa, w praktyce więc z internetu będziemy w wypadku oferty Gaming korzystali w zasadzie na terenie całej Polski i najczęściej z prędkością 5G – do gier idealną.

Jednorazowo – za wyrażenie zgód marketingowych – operator jednorazowo może ponadto zasilić nasze konto dodatkowymi 500 GB danych, które będziemy mogli wykorzystać również bez limitu prędkościowego.

Istotnym elementem planu a2mobile Gaming jest bon na 10 zł do wydania na platformie Gamivo – w niej gry zarówno na konsole jak i peceta w cenie od kilku do kilkuset złotych. Bon dostajemy co miesiąc po opłacaniu planu i na jego aktywację mamy miesiąc. Ale nie musimy wydawać od razy środków, które pojawią się na naszym koncie gracza w platfomie Gamivo. Na ich wykorzystanie mamy 24 miesiące, więc możemy przez kilka miesięcy płacenia abonamentu uzbierać środki na nieco droższą grę.

Wszystkie szczegóły pod adresem https://www.a2mobile.pl/gaming.

Foto: Print On Demand z Pixabay.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *