Wyczynowa hulajnoga Predator Extreme pokazana w Katowicach

hulajnoga predator extreme

W trakcie e-zawodów Intel Extreme Masters Katowice 2024 firma Acer zaprezentowała nową, elektryczną i mocno wyróżniającą się hulajnogę Predator Extreme.

Ta hulajnoga nie jest dla każdego, zdecydowanie nie. Acer twierdzi, że została zaprojektowana tak, aby „w swojej kompaktowej ramie przenosić moc i osiągi motocykla terenowego”. To raczej pewna przesada, ale jednak nie ekstremalna…

Predator Extreme z pewnością wygląda bardzo efektownie i wyczynowo. Hulajnoga jest pochylona lekko do przodu, a nisko położony środek ciężkości zapewnia większą zwrotność i umożliwia jazdę po stromych wzgórzach, wąskich szlakach i pochyłościach.

Solidna konstrukcja hulajnogi pozwala również na wykonywanie akrobacji, takich jak wheelie, skoki, skoki na krawężniki i nie tylko.

Oczywiście Predator Extreme nadaje się też do spokojnej jazdy po mieście i dojazdów do pracy lub szkoły. Komfortowo i łatwo można się przełączać się między trybami prędkości 6 km/h, 15 km/h i do 25 km/h – zgodnie z obowiązującymi w różnych krajach przepisami. 

Hulajnoga elektryczna Predator Extreme jest wyposażona w wymienny akumulator litowo-jonowy 10,5ah/36V. Na jednym ładowaniu starczy na pokonanie dystansu do 35 km, a naładować go do pełna w ciągu 4 godzin. 

Niestety, hulajnoga nie jest tania. Predator Extreme Predator Extreme wjedzie do sklepów w drugim kwartale tego roku w cenie od 5699 zł.

Foto: Acer.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *