Tania i samodzielnie naprawialna Nokia G22 w nowym kolorze. Nadal warto

Nokia G22

Wprowadzona na rynek w ubiegłym roku i nagradzana za możliwość samodzielnej naprawy Nokia G22 otrzymała właśnie nową obudowę w atrakcyjnym kolorze. Nie tylko dlatego to nadal może być smartfon atrakcyjny dla wielu.

Nokię G33 można kupić za 699 zl w wersji z 4 GB RAM i 128 GB pamięci na dane i programy. To atrakcyjna cena, biorąc pod uwagę, że otrzymujemy co najmniej przyzwoity telefon 4G z kilkoma unikatowymi funkcjami – szczególnie jak na ten poziom cenowy.

Po pierwsze, Nokię G22 możemy samodzielnie naprawić. Firma sprzedaje oddzielnie zestawy naprawcze wraz z częściami i szczegółowymi anglojęzycznymi instrukcjami pozwalające spokojnie przy biurku w domu i bez pomocy wykwalifikowanego serwisu wymienić uszkodzony ekran, baterię oraz port ładowania. Według zapewnień producenta, jeśli skorzystamy z oryginalnych części i narzędzi taka naprawa nie spowoduje utraty gwarancji i zostanie uznana jako autoryzowana. 

Po drugie, telefon – nchoć można go samodzielnie rozebrać – jest starannie zmontowany i nieźle wygląda. Zwłaszcza właśnie w nowym modnym brzoskwiniowym kolorze.

Po trzecie, Nokia G22 ma pojemną baterię, na której w codziennym użytkowaniu podziałać może spokojnie dwa dni.

No i po czwarte, ma niezły jak na ten poziom cenowy główny aparat 50 Mpix.

W sumie nadal całkiem nieźle, jak za sprzęt, który kosztuje wspomniane niecałe 700 zł i ma jeszcze między innymi 6,52 calowy ekran IPS o rozdzielczości HD+ 1600 x 720 pikseli z odświeżaniem 90 Hz, NFC, gniazdo na zwykłe słuchawki oraz akceptowalną dla wielu wydajność.

Foto: HMD.

Podziel się artykułem