Cztery stówy za podkładkę pod mysz?! Tak, ale za to świeci i ma port USB

razer podkładka pod mysz, która świeci

Razer Firefly V2 Pro – tak nazywa się, jak podkreśla producent, pierwsza na świecie w pełni podświetlana diodami LED podkładka pod mysz. Dla graczy.

Pomysł, by zrobić specjalną podkładkę dla komputerowych graczy z podświetleniem, wcale nie jest taki bardzo dyskusyjny. Po pierwsze, dla maniaków cyfrowej rozrywki jakość tego po czym przesuwają mysz ma znaczenie – od tego może zależeć w końcu ruch ich postaci w grze. Po drugie, oni jak mało kto lubią świecące efektownie elektronicznie sprzęty.

Razer Firefly V2 Pro ma zatem powierzchnię o niskim współczynniku tarcia i mikroteksturze doskonale współpracującej z czujnikami optycznymi myszy.

A wygląd? Oddajmy głos producentowi. – Dzięki 15 osobnym strefom podświetlenia, które można dostosować za pomocą Razer Chroma RGB, Firefly V2 Pro zapewnia graczom niesamowite wrażenia, oferując dynamiczne efekty świetlne w trakcie gry – tłumaczy firma w komunikacie prasowym.

Firefly V2 Pro to nie tylko optymalna powierzchnia pod mysz optyczną i świetlne efekty. To również kilka dodatkowych przydatnych funkcji.

Wbudowany port USB-A, sprawdzi się do podłączenia nadajnika od bezprzewodowej myszki. Ponadto podkładka jest wyposażona w odłączany kabel USB-C, który daje graczom możliwość ładowania np. myszki. 

Znaczenie ma też fakt, że z drugiej strony podkładka ma antypoślizgową warstwę, która „zapewnia komfort nawet podczas najbardziej intensywnych rozgrywek”.

Cena? No cóż…  399 zł w wersji czarnej i około 439 zł w wersji białej.

Foto: Razer.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *