W furgonetkach Samsunga naprawiają smartfony w godzinę

samsung rapair bus

Na ulice 15 największych miast w Niemczech wjechały specjalne furgonetki Samsung Repair Bus. Przyjeżdżają pod wskazany adres i naprawiają uszkodzony smartfon lub tablet.

Furgonetki serwisowe Samsunga na początek pojawiły się w dużych niemieckich miastach, gdzie odbywają się rozgrywki tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej, takich jak Berlin, Monachium, Düsseldorf, Frankfurt nad Menem, Hamburg czy Kolonia. Do końca 2024 roku programem Samsung Repair Bus ma zostać objętych 15 największych miast w Niemczech – w tym Hanower, Stuttgart, Lipsk, Dortmund, Essen, Brema, Drezno, Norymberga i Duisburg. A do końca przyszłego roku wszyscy posiadacze sprzętu Samsunga w miastach powyżej 20 000 mieszkańców u naszego zachodniego sąsiada powinni mieć możliwość zamówienia furgonetki Samsung pod wskazany adres.

Zrobić to można za pomocą za pośrednictwem strony internetowej Samsung Smart Repair Service. Użytkownicy wybierają usługę – np. wymiana ekranu, od razu widzą koszty naprawy oraz zamawiają przyjazd furgonetki w konkretnym terminie. Mobilni serwisanci przyjeżdżają pod wskazany adres i zazwyczaj realizują naprawę w ciągu godziny.

Furgonetki serwisowe Samsung to w pełni wyposażone, mobilne warsztaty. Posiadają wszystkie niezbędne narzędzia i części zamienne do różnych napraw smartfonów i tabletów Samsung. 

Samsung Repair Bus nie jest usługą bezpłatną. Za zamówienie furgonetki płacimy zawsze 20 euro – również w sytuacji gdy naprawa jest gwarancyjna. A potem już zgodnie z cennikiem napraw, z tym, że oczywiście naprawy gwarancyjne są bezpłatne. 

Czy furgonetki serwisowe Samsunga pojawią się również w Polsce? Na razie Koreańczycy nic na ten temat nie mówią.

Foto: Samsung.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *