Samochód z carsharingu będzie czekał na nas na lotnisku

Traficar Spot

Traficar Spot to całkiem nowa usługa w carsharingu. Zamawiasz w niej podstawienie samochodu do jednego z kilku punktów na polskich lotniskach.

Zwykle z lotniska w Polsce odbiera nas szwagier lub ktoś inny z rodziny, czasem taksówka, bywa też, że wsiadamy od razu do miejskiego autobusu lub pociągu. Teraz pojawia się dodatkowa opcja – samochód z Traficara.

W nowej usłudze Traficar Spot zamawiamy wcześniej w aplikacji podstawienie samochodu na wyznaczone miejsce parkingowe (Spot) w wybranym dniu i na wskazaną godzinę. Dzięki Traficar Spot nie musimy szukać w aplikacji dostępnych samochodów – mamy gwarancję, że auto będzie na nas czekać dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujemy.

– Dzięki Traficar Spot użytkownicy zyskują przewidywalność wynajmu samochodu współdzielonego – coś co dotychczas zarezerwowane było jedynie dla klasycznej wypożyczalni. Wprowadzając tę nowość, podnosimy poprzeczkę branży, pokazując, że można połączyć niezależność carsharingu z przewidywalnością rent a caru. Jestem przekonany, że klienci przyjmą te innowację z entuzjazmem – twierdzi Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny firmy Traficar.

Traficar Spot – na początek sześć lotnisk

Nowe rozwiązanie zostało uruchomione tuż przed wakacjami, będzie więc interesującą opcją dla powracających z wyjazdów. Zwłaszcza, że na razie powstało sześć Traficar Spotów na lotniskach – w Gdańsku, na Okęciu, w Modlinie, w Balicach, Katowicach i Wrocławiu.

Nowa usługa dostępna jest w ramach testów beta w aplikacji mobilnej Traficar. Aby zamówić podstawienie współdzielonego auta, wystarczy przejść do zakładki “Traficar Spot”, wskazać jeden z wyświetlonych Spotów w danym mieście, a także pojazd, dzień oraz godzinę podstawienia. 

Koszt tej usługi wynosi jedynie 9,99 zł. Dokonując zamówienia, możemy wybrać preferowaną klasę samochodu – od kompaktowej osobówki przez SUV-a, aż po mały samochód dostawczy. Możemy również sięgnąć po preferowaną ofertę wynajmu.

Szczegóły na temat Usługi dostępne są na stronie: www.traficar.pl/traficar-spot/

Foto: Traficar.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *