Aplikacja DPD Mobile – nowy pomysł na tańsze przesyłki

dpd mobile

DPD Polska zachęca nas do instalacji aplikacji DPD Mobile. Dzięki temu będziemy mogli między innymi przesłać taniej paczki o wadze do 3 kg. 

Na polskim rynku usług kurierskich wyraźnie widać konkurencję pomiędzy największymi graczami. Operatorzy zachęcają nas mocno między innymi do instalacji ich aplikacji, co niesie dodatkowe korzyści nie tylko dla nich, ale również wysyłających i odbierających przesyłki. I tak np. InPost akcentuje ostatnio zalety rozwiązania InPost Pay, która przyspiesza i ułatwia zakupy w sieci. DPD Polska natomiast kusi tańszymi przysyłkami niedużych paczek o wadze do 3 kg.

W aplikacji DPD Mobile możemy od niedawna nadać taką paczkę z punktu do punktu sieci DPD Pickup w cenie jedynie 10 zł. A teraz pojawiła się modyfikacja tego rozwiązania – przesyłka paczki do 3 kg z dowolnego punktu lub automatu DPD Pickup wprost pod drzwi adresata. To kosztuje 15 zł.

By skorzystać z tej oferty należy – jak tłumaczy firma kurierska:

  1. Pobrać aplikację DPD Mobile ze sklepu Google Play lub App Store i w kilku prostych krokach zarejestrować się.
  2. Podać dane odbiorcy i jego adres.
  3. Przygotować przesyłkę do nadania o maksymalnych wymiarach 11 x 44 x 59 cm.
  4. Zanieść paczkę do jednego z ponad 27 000 punktów i automatów paczkowych w sieci DPD Pickup. 

Oczywiście aplikacja DPD Mobile to narzędzie, które nie służy wyłącznie do wysyłania tańszych przesyłek. Udostępnia m.in. mapę punktów sieci DPD Pickup, kontrolę statusu przesyłek, funkcję przekierowywanie do punktu oraz kontaktu z kurierem, a w sekcji „Archiwum” – podgląd zrealizowanych wysyłek, co jest szczególnie przydatne dla osób, które aktywnie prowadzą sprzedaż w sieci. 

Foto: DPD Polska.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *