iRobot inny niż wszystkie. Wyjątkowa aukcja na Allegro

iRobot Roomba Combo j7 gra dla WOŚP aukcja

Chcesz mieć całkowicie unikatowego robota sprzątającego ? Weź więc udział w aukcji na rzecz WOŚP przygotowanej przez DLF, autoryzowanego importera i dystrybutora iRobot w Polsce.

DLF od czterech lat wspiera zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i to w bardzo oryginalnej formie. W 2019 roku wystartował projekt „iRobot x…”. W jego ramach do współpracy zapraszani są uznani, polscy artyści, których zadaniem jest stworzenie wyjątkowego egzemplarza iRobota Roomba. W projekt zaangażowali się do tej pory kolejno Mateusz Suda, Anna Halarewicz i Oskar Zięta.

W tegorocznej edycji „iRobot x…” do pracy zaproszona została ilustratorka z Mad Illustrators – Barbara Rochowczyk, która wykonała wyjątkową grafikę na najnowszym z modeli robotów – iRobot Roomba Combo j7+.

irobot aukcja dla WOŚP

Sygnująca swoje prace jako Stain on the floor artystka jest absolwentką wydziału projektowania tekstyliów i mody na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. W przeszłości współpracowała z takimi markami jak Emilio Pucci, Reserved czy Kubota. 

Prace Barbary Rochowczyk pełne są mocnych kolorów, kontrastów oraz humoru, co doskonale widać również we współpracy z marką iRobot. Oryginalnymi wyrazistymi wzorami pokryła w tym roku zarówno robota, jak i jego stację dokującą.

iRobot licytacja dla WOŚP

Licytacja wyjątkowego egzemplarza robota sprzątającego trwa na Allegro i zakończy się  w dniu 31 finału WOŚP, czyli 29 stycznia 2023 roku.

Foto: iRobot.

Czytaj więcej: Sukces sztucznej inteligencji. Nowy iRobot omija psie odchody.
Czytaj więcej: Roboty Stretch z Boston Dynamics mają w końcu poważną pracę.

Podziel się artykułem