Huawei zrobił przenośny głośnik. Razem z audiofilską firmą Devialet

Huawei Sound Joy

Huawei wprowadza właśnie do sprzedaży w Polsce Huawei Sound Joy, pierwszy przenośny głośnik marki zaprojektowany we współpracy z firmą Devialet, jednym z najbardziej cenionych na świecie producentów sprzętu audio. 

Zacznijmy od końca tym razem. Głośnik Huawei Sound Joy tani nie jest – kosztuje 549 zł. Ale wygląda nieźle, a gra ponoć bardzo dobrze, za co w dużym stopniu odpowiadają właśnie inżynierowie Devialet.

Nowy głośnik bazuje na „dwuzakresowym, złożonym z 4 elementów systemie audio, w tym głośniku wysokotonowym i głośniku odpowiadającym za średnie i niskie tony”. To w połączeniu z konfiguracją Push-Push, parą przeciwstawnych membran biernych, zapewnia perfekcyjne tłumienie drgań. To ma sprawić, że podczas odtwarzania muzyki z dużą głośnością, amplituda basu w głośniku zachowuje stabilność i… nic nam nie charczy.

A grać Huawei Sound Joy może bardzo głośno. Mimo tylko 202 mm wysokości i średnicy 73 mm potrafi osiągnąć głośność nawet do 79 dBA. Na spotkanie przyjaciół w domu czy ogrodzie starczy to aż nadto.

Nie powinno też być problemu z czasem działania Huawei Sound Joy na jednym naładowaniu – pracuje na nim do 26 godzin, a funkcja szybkiego ładowania naładuje go na kolejną godzinę zaledwie w 10 minut.

Głośnik dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i zielonej. 

Foto: Huawei.

Czytaj więcej: [TEST] Huawei MatePad 11 – tablet do pracy i zabawy z HarmonyOS. Jest OK?
Czytaj więcej: 10 minut ładowania i znowu pełna bateria. Nowy rekord.

Podziel się artykułem