Tak, to nie żart. Gucci ma dla nas konsolę Xbox za 10 tys. dolarów

xbox gucci

Gucci razem z Microsoftem przygotował dla bardzo bogatych specjalną wersję konsoli Xbox Series X. Wyjątkowych konsol – w wyjątkowej cenie – będzie tylko 100.

Za konsolę Xbox Series trzeba w Polsce zapłacić gdzieś od 2,5 tys. zł w górę. Teraz luksusowa marka Gucci razem z Microsoftem przygotowała jej specjalną wersję w cenie 10 tys. dolarów, a więc około 40 tys. zł. Różni się ona od standardu dla tłumów „jedynie” wyglądem i kilkoma oryginalnymi dodatkami.

W konsoli sygnowanej dodatkowo logo Gucciego obudowa pokryta jest tłoczeniami układającymi się w powtarzający się wzór zaprojektowany przez włoskich stylistów. Kolorystyczne zmiany dotknęły poza tym dwa dołączone do niej pady. No i całość można przenosić w prześlicznym i bardzo stylowym kuferku Gucciego – też specjalnie stworzonym dla tego projektu.

W sumie fajne, ale cena wbija w fotel. Możliwe jednak, że zakup konsoli Gucci/Microsoft można potraktować w kategorii inwestycji. Tych urządzeń w sprzedaży będzie tylko 100 – możliwe więc, że za jakiś czas na jakiejś aukcji za tę teraz ultradrogą konsolę trzeba będzie zapłacić jeszcze więcej.

Konsola Xbox Series X sygnowana przez Gucciego trafi do sprzedaży 17 listopada. Będzie ją można kupić w sklepie internetowym włoskiej marki i w niektórych jej tradycyjnych sklepach.

Foto: Gucci.

Czytaj więcej: Netflix ma 5 gier dla nas za darmo. Znajdziemy je w aplikacji.
Czytaj więcej: Chińczycy zamykają u siebie jedną z najpopularniejszych gier świata.

Podziel się artykułem