Netflix ma 5 gier dla nas za darmo. Znajdziemy je w aplikacji

netflix gry

Netflix, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zaczął poza filmami oferować również gry. Na początku to 5 gier mobilnych na telefony z Androidem.

Netflix wejście w świat gier zapowiedział latem w liście do inwestorów. Właśnie te plany zaczynają się urzeczywistniać. Kto ma telefon z Androidem, to w aplikacji Netflixa znajdzie nową kategorię Gry. W niej na początek 5 tytułów – Stranger Things: 1984, Stranger Things 3, Shooting Hoops, Card Blast, and Teeter Up. 

Pierwsze dwie – przygodowo-fabularne z bardzo prostą mocno pikselową graiką, co zresztą ma swój urok i jest efektem zamierzonym – bazują na jego produkcjach serialowych. Teeter Up to niezła gra zręcznościowo-logiczna, Shooting Hoops – zręcznościowo-sportowa, a Card Blast – karciano-hazardowa.

Gry dostępne są za darmo, dla każdego kto opłaca jakikolwiek abonament Netfliksa.

Niektóre gry wymagają dostępu do internetu, niektóre nie. Wszystkie pobierane są ze sklepu Play – trafiamy tam, po wybraniu gry w aplikacji Netfliksa. 

Na razie więc od strony technologicznej Netflix nie przedstawił niczego rewelacyjnego, ale – po pierwsze – gry mogą się spodobać, a – po drugie – to dopiero początek nowej oferty popularnego serwisu streamingowego.

Foto: Napoleon Schwan from Pixabay 

Czytaj więcej: Przez wideokonferencje widać, jak mieszkamy. Czas zmienić meble?
Czytaj więcej: Nowy Redmi Watch 2. Nadciąga ciekawa i niedroga opaska fitness.

Podziel się artykułem