Dzisiaj zamawiasz, dzisiaj odbierasz. Nowa usługa InPost

inpost

Same Day Delivery – tak się nazywa nowa usługa spółki InPost pozwalająca odebrać z paczkomatów paczkę nadaną w tym samym dniu do godziny 16.00.

Zakupy w internecie i ich odbieranie w paczkomatach spółki InPost to niemal sport narodowy Polaków. Wybieramy je chętnie, ponieważ sieć paczkomatów przyspiesza – przesyłki odbierane następnego dnia po zakupach w sklepie internetowym są już niemal normą. Teraz może być jeszcze szybciej – choć pod pewnymi warunkami. 

InPost wprowadza właśnie nową usługę – Same Day Delivery. Przesyłki nadane w obrębie tego samego miasta, które trafią do centrum dystrybucji do godziny 16.00, zostaną dostarczone do żółtych paczkomatów w dniu nadania.

Co ważne przy tym, nowa funkcjonalność jest dostępna dla wszystkich klientów InPostu i to bez żadnych dodatkowych opłat.

– Dla InPost kluczowym elementem oferty jest satysfakcja klientów, którzy dokonują zakupów – jest to jedna z najważniejszych przewag konkurencyjnych. Dlatego teraz oferujemy wszystkim naszym klientom, bez żadnych dodatkowych opłat, dostawy tego samego dnia w obrębie tego samego miasta. Na początek w Warszawie i Łodzi, później dołączymy kolejne największe miasta. Do końca tego roku mieć w zasięgu 20 największych miast w Polsce – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

Czytaj więcej: Sukces sztucznej inteligencji. Nowy iRobot omija psie odchody.
Czytaj więcej: Robot-policjant sprawdzi zachowanie na ulicy. Rusza na pierwszy patrol.

Podziel się artykułem