Za kilkaset złotych możesz mieć zegarek ze świata Cyberpunk 2077

OnePlus Watch Cyberpunk

Są tacy, którzy nadal widzą potencjał w Cyberpunku. Wśród nich jest OnePlus. Chińska spółka wprowadza właśnie do sprzedaży inteligentny zegarek OnePlus Watch w stylistyce nawiązującej do głośnej gry CD Projekt.

Chińczycy z OnePlus muszą bardzo lubić Cyberpunka, skoro po tym jak w listopadzie ubiegłego roku wyprodukowali specjalną wersję smartfonu OnePlus 8T nawiązująca do gry z polskiego studia, idą za ciosem i dodają do niego odpowiednio zmodyfikowany smartwatch.

Nowa wersja OnePlus Watch wyróżnia się przede wszystkim żółtymi i jasnoniebieskimi wstawkami na gumowej opasce. Jest też tarcza utrzymana w podobnej kolorystyce. 

Reszta jak w zwykłym OnetPlus Watch, a więc między innymi wyświetlacz 1,39 cala AMOLED, spora bateria 402 mAh, czujnik tętna i nasycenia krwi tlenem oraz wodoodporna obudowa – do 5 AT.

Zegarek na początek trafi do sprzedaży w Chinach i jest pewne ryzyko, że nigdzie poza tym nie będzie sprzedawany. Niemniej spragnieni gadżetów z Cyberpunka 2077 zawsze będą mogli go poszukać samodzielnie w którymś z chińskich sklepów internetowych.

Ceny zagarka jeszcze nie znamy. Jednak niemal na pewno będzie nieco wyższa niż w wypadku standardowej wersji OnePlus Watch – 159 euro na Starym Kontynencie.

Foto: OnePlus/Weibo.

Czytaj więcej: Garmin Enduro – nowy zegarek dla ultrasów. Na jednym naładowaniu pociągnie nawet rok.
Czytaj więcej: Będzie płatny Twitter Blue za niecałe 3 dolary miesięcznie.

Podziel się artykułem