Będzie płatny Twitter Blue za niecałe 3 dolary miesięcznie

blue twitter

Prawdopodobnie wkrótce pojawi się dodatkowa płatna wersja Twittera. Wzbogacona o dodatkowe funkcje i oczywiście w pełni kompatybilna ze starą.

Już w połowie ubiegłego roku szef Twittera powiedział, że jego firma pracuje nad specjalną płatną wersją tego popularnego medium społecznościowego. Firma nawet przeprowadziła badanie ankietowe wśród użytkowników jej serwisu z zapytaniem, jakie dodatkowe opcje chcieliby zobaczyć w płatnej wersji.

Teraz Jane Manchun Wong, niestrudzona twitterowa badaczka nowych aplikacji, napisała, że udało jej się zdobyć kilka informacji dotyczących płatnej wersji Twittera – w tym jego nazwę.

I tak… Nowy serwis ma nazywać się Twitter Blue. Całkiem ładnie. Kosztować ma 2,99 dol. miesięcznie. Jak na Polskę to trochę dużo, ale może Amerykanie to zniosą dzielniej.

Za te pieniądze otrzymamy dodatkowe funkcje. O dwóch pisze Wong.

Pierwszą z nich jest możliwość wycofania opublikowanego już tweeta – jak to w praktyce ma działać, teraz nie wiadomo. Drugą płatną funkcją będzie możliwość tworzenia kolekcji ulubionych tweetów.

Zapewne pojawią się też jakieś dodatkowe funkcje w Twitterze Blue w rodzaju np. możliwości daleko idącej zmiany kolorów i czcionek, ale Wong już o tym nie pisze. Musimy poczekać na premierę płatnej wersji serwisu. Kiedy to się stanie? Tego na razie nie wiadomo. 

Foto: Mizter_X94 z Pixabay.

Czytaj więcej: Nieunikniony koniec małych spalinowych samochodów. Ale jest rozwiązanie.
Czytaj więcej: Ruszyła masowa produkcja procesora M2. Apple znowu nas zaskoczy?

Podziel się artykułem