Made To Move You – czyli Panasonic z Neige proponuje nam… kurtkę jak w latach 90.

kurtka panasonic

Japoński koncern razem z marką streetwearow’ą Neige przygotował limitowaną kolekcję kurtek „Made To Move You”. Można wygrać je w konkursie trwającym do 31 marca.

Panasonic to gigant, który w świecie elektroniki produkuje niemal wszystko. Od lat jest też obecny na rynku audio, gdzie ostatnio wytwarza między innymi słuchawki, bezprzewodowe głośniki i ich zestawy – w tym ze wzmacniaczem. 

Ostatnio Japończycy, by promować produkty z kategorii Audio – zwłaszcza wśród młodych ludzi, nawiązali współpracę z marką streetwearow’ą Neige – ta regularnie pokazuje się na najważniejszych imprezach modowych oraz w butikach na całym świecie. W jej ubraniach chodzą zarówno polskie jak i zagraniczne gwiazdy.

Efektem współpracy Panasonic i Neige jest limitowana kolekcja kurtek „Made To Move You”, inspirowanych latami 90-tymi. Ilość kurtek jest ograniczona, wygrać je można w oryginalnym konkursie.

Trwa on do 31 marca. Do tego czasu trzeba zrealizować zadanie konkursowe, które polega na pokazaniu, co oznacza dla Ciebie hasło „Made to move you”. 

– Można to zrobić na wiele sposobów za pomocą dowolnej techniki wizualnej np. zdjęcia, filmu, animacji – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! – czytamy w materiałach firmy Panasonic.

Następnie zadanie konkursowe należy opublikować na Facebooku, Instagramie lub TikToku z linkiem do strony akcji: https://campaigns.panasonic.eu/pl-mtmy. Z kolei sam link do opublikowanego materiału winien zostać załączony do formularza dostępnego na powyższej stronie, gdzie dostępny jest także regulamin akcji oraz regularnie będą ogłaszane wyniki.

Foto: Panasonic.

Czytaj więcej: ZTE rozwija kamerkę do selfie schowaną pod ekranem. Robi lepsze zdjęcia i rozpoznaje twarze.
Czytaj więcej: Diablo 2 Resurrected – kultowa gra sprzed ponad 20 lat zostanie zremasterowana.

Podziel się artykułem