Nie będzie już więcej Samsungów Galaxy Note. Koreańczycy stawiają na zaginane ekrany

galaxy note 20

Samsung prawdopodobnie zrezygnuje z dalszego rozwijania jednej z dwóch podstawowych linii swoich flagowych smartfonów. Za to w ofercie koreańskiego koncernu pojawi się więcej komórek z zaginanymi ekranami.

Przybywa informacji sugerujących, że nie będzie już kolejnego Samsunga Galaxy Note. Generacja tych komórek zakończy się prawdopodobnie na modelu Galaxy Note 20. 

Najpierw o tym, że nie ma żadnych informacji o rozwoju tej linii napisał Ice Universe, aktywny na Twitterze wielbiciel nowych technologii, zawsze dobrze poinformowany.

Chile później Max Weinbach, kolejny technologiczny guru z Twittera, częściowo potwierdził tę informację, pisząc, że w tym roku Samsung w najwyższej klasie komórek zamierza wprowadzić następujące modele:  Galaxy S21 FE, Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 i Galaxy Z Fold FE. W sumie to siedem smartfonów i nie ma wśród niej żadnego Galaxy Note.

Jest jeszcze jedna sugestia, że Koreańczycy rezygnują z linii Note. Pojawiło się w sieci mnóstwo spekulacji, że nowy Samsung Galaxy S21 będzie współpracował z S Penem. A to oznacza, że stanie się podobny do Note.

Niemal więc pewną rezygnację z jednej z linii flagowych komórek przez Samsunga łączyć należy z wiarą Koreańczyków w zaginane smartfony. Zwłaszcza, że druga już ich generacja pokazuje, że konstruktorom udaje się poprawiać ich jakość i trwałość.

Foto: Samsung.

Czytaj więcej: Samsung przyspiesza debiut nowych smartfonów Galaxy S30. Z trzech powodów – nie tylko przez debiut iPhone’ów 12.
Czytaj więcej: Samsung Galaxy Tab Active 3 – wzmocniony tablet do specjalnych zadań.

Podziel się artykułem