Cyberpunka 2077 jeszcze nie ma. Ale jest za to nowy OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition

onetplus 8T cyberpunk

Specjalne edycje smartfonów nawiązujące wyglądem i dodatkowymi funkcjami do świata znanego z popularnych filmów lub gier zdarzają się od dawna. Tym razem takiej stylizacji poddano smartfon OnePlus 8T.

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition pojawi się w przedsprzedaży 4 listopada i na razie tylko na rynku chińskim. Niewiadomo, czy będzie dystrybuowany poza Państwem Środka. 

Jego kluczowe parametry techniczne są takie same, jak podstawowego modelu OnePlus 8T.

Mamy tu więc między innymi płaski wyświetla AMOLED o przekątnej 6,55 cala i rozdzielczości Full HD+ (2400×1080 pikseli), 120 Hz ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych, procesor Qualcomm Snapdragon 865, 12 GB RAM i 256 GB pamięci na dane. Jest też poczwórny aparat główny, z podstawową matrycą 48 Mpix.

Obudowa OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition bardzo mocno nawiązuje do świata z długo oczekiwanej polskiej gry. Na krawędziach obudowy i na przyciskach pojawił się agresywny żółty kolor, obok aparatu i na dole tylnej ścianki pojawiło się logo i napisy z gry.

Zmieniono też nieco w podstawowym oprogramowaniu komórki. I tak między innymi, kiedy telefon sprawdza odcisk kciuka, wyświetlana jest animacja przypominająca skanowanie źrenicy oka w Cyberpunk 2077, a kiedy komórka jest ładowana, widzimy kolejną imitujące postęp w procesie hakowania przeprowadzanego w grze.

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 sprzedawany jest w cenie 3999 juanów – to niecałe 2400 zł.

Foto: OnePlus.

Czytaj więcej: Bezprzewodowy powerbank do każdego smartfonu. Nie tylko do iPhone’ów.
Czytaj więcej: Apple pracuje nad własną wyszukiwarką. Nie chce Google.

Podziel się artykułem