Bezprzewodowy powerbank do każdego smartfonu. Nie tylko do iPhone’ów

bezprzewodowy powerbank

Juice Pack Connect to oryginalny powerbank, który – za pomocą pomysłowego zaczepu – możemy zamontować na tylnej ściance każdego smartfonu, najlepiej wspierającego ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi.

Rdzeniem Juice Pack Connect firmy Mophie, uznanego producenta powerbanków do smartfonów, jest bateria o pojemności 5000 mAh.

Doczepiamy ją do tylnej ścianki obudowy naszego telefonu, a jeszcze lepiej do chroniącego go etui. Robimy to za pomocą specjalnego zaczepu, który instalujemy na etu na stałe. A potem – kiedy pojawia się taka konieczność – wsuwamy na na niego wspomnianą baterię.

Telefon wygląda wtedy nieco dziwnie – jakby wyrósł mu spory garb – ale dzięki temu może zacząć pobierać prąd bezprzewodowe z powerbanku.

Juice Pack Connect stworzono przede wszystkim z myślą o doładowywaniu telefonów, które mogą być ładowane bezprzewodowo w standardzie Qi. Jest ich już sporo – wśród nich są iPhony, Google Pixel i komórki z serii Samsung Galaxy.

Jednak ładowarka jest też wyposażona w port USB-C. Można go wykorzystać do ładowania telefonu, który nie obsługuje standardu Qi. Może też służyć do doładowania samej ładowarki przenośnej.

Tę ostatnią można też naładować za pomocą ładowarki bezprzewodowej.

Juice Pack Connect kosztuje 79,95 dol. W tej cenie dostajemy powerbank razem z zaczepem, do którego możemy również wpiąć specjalną podstawkę pod smartfon – ułatwia ona np. oglądanie filmów na komórce.

Foto: Mophie.

Czytaj więcej: Nowy Redmi K30S Ultra to Xiaomi Mi 10T pod inną marką. Wyraźnie tańszy, niestety tylko w Chinach.
Czytaj więcej: Nie upuść nowego iPhone’a. Powłoka ceramiczna chroni tylko częściowo.

Podziel się artykułem