Nowa Moto Razr 5G z zaginanym ekranem zaraz wjedzie do sklepów. Szybsza i z lepszymi aparatami

moto razr 5g

Kolejna wersja legendarnej komórki z klapką za chwilę zadebiutuje na rynku. Tym razem Motorola zdecydowała się nie na rewolucję, ale dość logiczny upgrade.

Z pierwszych ujawnionych na Twitterze przez Ishana Agarwala renderów nowej komórki Moto Razr 5G wynika, że będzie ona wyglądać niemal tak samo, jak poprzedni pierwszy rewolucyjny model z pionowo zaginanym ekranem. Wewnętrzny wyświetlacz wygląda w zasadzie tak samo, podobny jest też drugi zewnętrzny ekran.

W środku zmiany będą poważniejsze. Procesor zostanie wymieniony na szybszy Snapdragon 765 5G, co oczywiste z modemem do obsługi sieci nowej generacji.

Zmienią się też na lepsze aparaty. Tylny w Moto Razr 5G będzie korzystał z matrycy 48 Mpix, a nie 16 Mpix jak w ubiegłorocznym modelu. Znacznie lepsza matryca trafi też do aparatu do selfie – będzie miała 16 Mpix, a nie 5 Mpix.

Do tego wzrośnie pojemność baterii – z 2510 mAh do 2800 mAh – i co ciekawe mimo tego, że Moto Razr 5G będzie lżejsza. Ma ważyć 190 gram zamiast 205 gram jak jej poprzednia wersja.

Foto: Ishan Agarwal.

Czytaj więcej: LG Wing – niezwykły telefon z dwoma ekranami. Jeden można wysunąć zza drugiego.
Czytaj więcej: Zakrzywiony ekran z odświeżaniem 165 Hz za 889 zł? To już dzisiaj możliwe.

Podziel się artykułem