Jabra Elite 45h – najlepsze w swojej klasie słuchawki bezprzewodowe

Jabra Elite 45h

50 godzin pracy na jednym naładowaniu, wysoki komfort noszenia i dobry dźwięk – tak w największym skrócie prezentują się bezprzewodowe słuchawki nauszne Jabra Elite 45h, które wchodzą właśnie do Polski.

Pokazane po raz pierwszy na tegorocznych targach CES słuchawki zaprojektowano jako najlepszy nauszny zestaw słuchawkowy w cenie do 100 euro. W Polsce ich cenę ustawiono na poziomie 429,99 zł i za te pieniądze otrzymujemy tutaj naprawdę sporo.

Po pierwsze, duży komfort słuchania. Słuchawki są lekkie – ważą tylko 160 g – a ich miękkie poduszki ze skóry syntetycznej dodatkowo dbają by było nam po prostu wygodnie.

Na uszach możemy je mieć długo i sprzyja temu również bardzo długi czas działania na jednym naładowaniu – do 50 godzin. Szybko też je doładujemy – wystarczy 15 minut ładowania, by dalej słuchać muzyki przez 10 godzin.

Słuchawki to jednak przede wszystkim dźwięk wysokiej jakości –  a przynajmniej takiego oczekujemy. W Jabra Elite 45h, by osiągnąć ten cel, zastosowano między innymi duże głośniki 40 mm.

Dodatkowo ich pracę możemy precyzyjnie dopasować do naszego indywidualnego profilu słuchowego – odpowiada za to funkcja MySound, z której można skorzystać dzięki dedykowanej aplikacji Sound+. Zaszyto w niej również konfigurowalny korektor muzyki.

W słuchawkach zainstalowano dwa mikrofony, które dbają z kolei o to, by jakość rejestrowanego przez nie dźwięku w trakcie rozmów była wysoka nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Słuchawki Jabra Elite 45h można łatwo złożyć na czas transportu. Są dostępne w czterech kolorach – Titanium Black, Gold Beige, Navy i Copper Black. Ten ostatni dostępny jest wyłącznie w sklepie Amazon.

Foto: Jabra.

Podziel się artykułem