Xiaomi Mi Band 5 już w Polsce. W przedsprzedaży kupimy ją taniej

xiaomi mi band 5

Większy ekran, więcej funkcji, nadal dobra cena – tak w największym skrócie można opisać nową opaskę Xiaomi.

O nowej opasce Xiami pisaliśmy już z początkiem czerwca. Większość informacji dostępnych już przed oficjalną premierą tego urządzenia potwierdziła się.

Mamy tu zatem między innymi wyświetlacz AMOLED powiększony do 1,1 cala, a więc o 20 procent w stosunku do tego z Mi Band 4. Ponadto może on znacząco różnić się od tego w opasce znajomego – do wyboru jest aż 65 motywów wyświetlacza. 

Mi Smart Band 5 ma certyfikat wodoodporności 5 ATM, dzięki czemu można, nie zdejmując opaski, nie tylko spokojnie wziąć prysznic i umyć ręce, ale i uprawiać sporty wodne. Zoptymalizowany czujnik PPG w nowej opasce odpowiada za dokładniejszy, o 50 proc., pomiar pulsu podczas monitorowania 11 trybów ćwiczeń, wśród których są np. zajęcia na orbitreku, joga lub zabawy ze skakanką.

Mi Smart Band 5 pozwala też między innymi przeprowadzać ćwiczenia oddechowe oraz śledzić cykl menstruacyjny.

Producent twierdzi, że opaska na jednym naładowaniu może pracować nawet około 14 dni.

Dużą zaletą nowego gadżetu jest jego cena. Mi Smart Band 5 kosztować będzie w Polsce 179 zł. Jego sprzedaż rozpocznie się 20 lipca o godzinie 9:00.

Xiaomi przygotowało dla klientów specjalną ofertę. Do 21 lipca do 9:00 rano lub do wyczerpania zapasów inteligentną opaskę będzie można kupić w specjalnej cenie 159 zł. 

Mi Smart Band 5 dostępny będzie w autoryzowanych salonach Mi Store, na mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl, u partnerów handlowych: Media Expert, Media Markt, NEONET, RTV EURO AGD i X-kom oraz u operatorów T-Mobile, Orange i Play. 

Foto: Xiaomi.

Czytaj więcej: Qualcomm ma nowy podkręcany procesor – Snapdragon 768G. A Xiaomi pierwszy smartfon z tą kością – K30 Racing Edition.
Czytaj więcej: Podaj adres, dostaniesz piwo, czyli jak Niemcy walczą z pandemią.

Podziel się artykułem