Samsung Galaxy M51 – nowy niedrogi smartfon z gigantyczną baterią

samsung m51

Jesienią Samsung prawdopodobnie pokaże światu kolejny model smartfonu z budżetowej linii M. Będzie wyróżniał się bardzo dużą baterią – takie informacje pojawiają się na stronach koreańskich serwisów technologicznych.

Według plotek zatem w Samsungu Galaxy M51 bateria będzie miała pojemność 6800 mAh – najwięcej spośród wszystkich smartfonów rodziny Galaxy. To, biorąc również pod uwagę, że nowy smartfon nie będzie miał rozwiązań zużywających wiele energii w rodzaju np. ekranu 120 Hz, spowoduje, że z takim źródłem zasilania może podziałać może nawet kilka dni.

Z wcześniejszych przecieków wynika, że w Samsungu M51 znajdzie się – poza dużą baterią -procesor Qualcomm Snapdragon 730, 8 GB RAM i 128 GB pamięci na dane.

Do tego między innymi wyświetlacz 6,5 cala z wbudowany czytnikiem linii papilarnych, główny aparat składający się z trzech obiektywów, z których podstawowy będzie korzystał z matrycy 64 Mpix. Będzie też standardowe gniazdo słuchawkowe.

Minusy? Pamiętajmy, że linia M to niedrogie komórki. Mimo więc dużej baterii, nie ma tu co liczyć na szybką ładowarkę.

Galaxy M51 pojawi się najprawdopodobniej już we wrześniu. Cena? Nieco ponad tysiąc złotych. 

Czytaj więcej: Samsung Galaxy Note 20 – w Rosji wyciekły rendery. Nowy smartfon będzie śliczny.
Czytaj więcej: Samsung 870 QVO – nowy dysk SSD o pojemności 8TB do naszego laptopa.

Podziel się artykułem

One thought on “Samsung Galaxy M51 – nowy niedrogi smartfon z gigantyczną baterią

  1. Oj, dla mnie to największa wadą jest tak wielki wyświetlacz… Z każdą premierą boli mnie że producenci nie zakładają, że komuś może zależeć na poręcznym telefonie i przede wszstkim skupiają się na ich rozmiarze…

Comments are closed.