Cyberpunk 2077 miał być 17 września. Będzie dwa miesiące później – ale lepszy

cyberpunk 2077

Studio CDP RED poinformowało w czwartek po południu o przełożeniu premiery długo oczekiwanej gry na 19 listopada tego roku. 

– Zdecydowaliśmy się przesunąć premierę Cyberunk 2077 z 17 września na 19 listopada – zaczyna się list opublikowany na Twitterze przez CDP RED, pod którym podpisali się Marcin Iwiński, jeden z założycieli CDP RED i Adam Badowski, jego szef.

Dalej piszą, że nie chcą wydawać gry, w której nie wszystko jest gotowe i choć znakomita większość jej kluczowych elementów już działa, to jednak potrzeba jeszcze trochę czasu na zbalansowanie mechaniki gry i usunięcie błędów.

Przepraszają nas przy tym za o, że na finalny produkt musimy dłużej czekać i mają nadzieję, że to zrozumiemy. Chyba tak, pod warunkiem, że gra nas zachwyci – w końcu ta superprodukcja powstaje co najmniej od 2013 roku!

By nieco osłodzić nam oczekiwanie na premierę gry, w liście opublikowanym na Twitterze, Iwiński i Badowski informują, że w tym tygodniu niemal gotową już wersję Cyberpunka 2077 otrzymają dziennikarze z całego świata do testów. Za chwile więc przeczytamy relacje pierwszych szczęśliwców z ich spacerów po mrocznym świecie nie tak bardzo odległej przyszłości.

Foto: CDP RED.

Podziel się artykułem