Samsung ma unikatową wersję Galaxy S20 Plus. Tym razem flagowy telefon dla wielbicieli zespołu BTS

Galaxy S20 Plus BTS Edition

Były już specjalne smartfony Samsunga z logo i w kolorach Batmana i Gwiezdnych Wojen, teraz nadszedł czas na komórkę dla wielbicieli koreańskiego K-popu, a dokładniej zespołu BTS.

O zespole BTS w Polsce stało się ostatnio głośniej z powodu mało śmiesznych żartów na temat jego członków, które pojawiły się w jednym z programów państwowej stacji TVP. Tymczasem to globalny fenomen i jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki – nie tylko K-popu. Samsung to doskonale wie i dlatego stworzył nowy telefon Galaxy S20 Plus BTS Edition.

Zbudowany został na bazie S20 Plus, a więc środkowego modelu z flagowej serii S20. Od wersji standardowej BTS Edition różni się – po pierwsze – kolorem obudowy. Jest to coś pomiędzy różem a fioletem i ten kolor często jest kojarzony z BTS.

Z tyłu obudowy smartfonu w unikatowej edycji umieszczono również logo zespołu i ikonę serca – też kojarzoną z boys bandem. 

W Galaxy S20 Plus BTS Edition zainstalowano ponadto tematy z tapetami nawiązujące do zespołu i aplikację Weverse, wykorzystywaną przez zespół do komunikowania się z fanami. Do pudełka ze specjalną edycją telefonu wrzucono też kilka kart ze zdjęciami zespołu. 

Całość kosztuje o 50 dolarów więcej niż wersja bazowa Galaxy S20 Plus, czyli 1249 dol. W Polsce to będzie oznaczać wydatek na poziomie około 4 tys. zł. To spore pieniądze.

Samsung dla wielbicieli BTS przygotował też specjalne słuchawki Galaxy Buds Plus BTS Edition – w kolorze różowo-fioletowym i z serduszkami na słuchawkach. Cena 199 dol. – 50 dol. więcej od podstawowego modelu Galaxy Buds Plus.

Zarówno Galaxy S20 Plus BTS Edition, jak i Galaxy Buds Plus BTS Edition mają trafić do sprzedaży 9 lipca – w siódmą rocznicę założenia społeczności fanów zespołu zwanej Armią BTS.

Foto: Samsung.

Czytaj więcej: Składane smarftony będą bardziej odporne. Samsung rozpoczyna współpracę z producentem Gorilla Glass.
Czytaj więcej: Telewizor idealny do smartfonu. Obracany Samsung Sero TV wyjeżdża z Korei.

Podziel się artykułem