#ZostańWDomu z Play. Sieć daje darmowy internet za siedzenie w domu

darmowy internet w play

Nawet 10 GB internetu można otrzymać za włączenie się do nowej akcji Play. Specjalna akcja, której celem jest promowanie odpowiedzialnej postawy w trakcie epidemii koronawirusa trwa od 28 kwietnia przez 30 dni.

Specjalna promocja w ramach akcji #ZostańWDomu adresowana w praktyce jest do wszystkich abonentów sieci Play – zarówno tych, którzy płacą abonament, jak i rozliczających się z operatorem w ramach planów MIX oraz na kartę.

By skorzystać z promocji, trzeba potwierdzać swoją obecność w aplikacji Play24 za pomocą dedykowanego przycisku „Jestem w domu”. Będzie go można nacisnąć raz dziennie podczas trwania promocji. Ponowne kliknięcie będzie możliwe następnego dnia po północy. 

Co ważne, akcja nie ma charakteru kontrolnego. 

– Nie sprawdzamy lokalizacji naszych użytkowników, zwłaszcza bez ich wiedzy i zgody. W tym przypadku chcemy pomóc w budowie świadomości społecznej na temat pandemii i nagradzać odpowiedzialną postawę – mówi Małgorzata Zakrzewska, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Play.

W efekcie każdorazowe potwierdzenie swojej obecności w domu przez trzy dni z rzędu zostanie nagrodzone pakietem 1 GB darmowego internetu. W ramach promocji będzie można włączyć maksymalnie dziesięć takich pakietów, co łącznie daje aż do 10 GB danych.

Niezbędną do zabawy aplikację Play 24 można pobrać ze sklepów Google Play lub App Store.

Oczywiście jest bezpłatna i poza możliwością korzystania z niej w celu zdobycia dodatkowych pakietów danych pozwala między innymi aktywować lub wyłączać usługi, dodawać wybrane pakiety, kontrolować rachunki lub szybko doładować konto. 

Foto: Play.

Czytaj więcej: Krzyczące dziecko, brak biurka i klimy – pułapki pracy zdalnej.
Czytaj więcej: Jest pierwszy „domowy” test na koronawirusa. Wynik po 2-3 dniach.

Podziel się artykułem