InPost i dwa nowe pomysły. Paczka w weekend i nagroda za szybkie odebranie paczki

inpost

Firmy kurierskie mają żniwa w niezwykle trudnym czasie. I coraz więcej czasem bardzo dobrych pomysłów. Takich jak paczka dostarczona w weekend lub audiobooki za szybsze odebranie przesyłki.

Jednym z największych problemów InPostu w czasach epidemii koronawirusa jest brak wystarczającej liczby miejsca w paczkomatach. Brakuje ich przez skokowy wzrost liczby przesyłek.

Firma wpadła więc na dwa rozwiązania. Wydłużyła tydzień roboczy, wprowadzając usługę „Paczka w weekend”. Teraz wysyłający może zostawić paczkę w maszynie również w sobotę lub w niedzielę.

Kurierzy wtedy też ją odbiorą, odciążając tym samym paczkomaty w zwykłe dni tygodnia. Co ważne, do końca kwietnia „Paczka w weekend” kosztuje tyle samo, co każda inna przesyłka.

Ale to nie wszystko. InPost wpadł również na pomysł, jak zachęcić klientów do szybszego odbierania przesyłek. Teraz jeżeli uda nam się ta sztuka w ciągu dwóch godzin od chwili, gdy dostaliśmy powiadomienie o nadejściu paczki, InPost nas za to nagrodzi w ramach akcji „Szybkie polowanie”.

Otrzymamy od niego kod do serwisu Audioteka, jednego z największych oferujących polskojęzyczne audiobooki, a więc książki czytane przez lektora lub grupę lektorów – często znanych i cenionych aktorów. W promocyjnej ofercie dostaniemy dostęp do nielimitowanej kolekcji blisko 2 tys. audiobooków w aplikacji Audioteka na cały miesiąc.

Jak dostać kod? InPost radzi tak:

  1. Dostajesz powiadomienie o tym, że Twoja paczka została doręczona do Paczkomatu. Szczególnie polecamy do tego aplikację InPost Mobile!
  2. Odbierasz ją do 2 godzin od otrzymania powiadomienia.
  3. Rejestrujesz numer przesyłki na stronie www.szybkiepolowanie.pl
  4. Otrzymujesz unikatowy kod, realizujesz go na stronie promo.audioteka.com i słuchasz wyjątkowej kolekcji audiobooków w aplikacji Audioteka bez limitu przez 30 dni!

Akcja „Szybkie polowanie” trwa do 15 kwietnia tego roku. Niestety, nie za długo.

Czytaj więcej: Jak szybko znaleźć restauracje z dostawą lub na wynos? Mapy Google mają nową funkcję.
Czytaj więcej: Allegro Smart! dla każdego na miesiąc. Przez koronawirusa ruszyły darmowe dostawy z Allegro.

Podziel się artykułem