I niech Moc będzie z Tobą, czyli nadciąga wyjątkowy Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition

Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition

20 grudnia do kin wejdzie ostatnia część Gwiezdnych Wojen: Skywalker. Odrodzenie. Z tego powodu Samsung przygotował dla technomaniakow i wielbicieli gwiezdnej sagi specjalną edycję swojego flagowego telefonu Galaxy Note 10+.

Tym razem nowy telefon będzie po ciemnej stronie Mocy. Wyraźnie sugeruje to jego czarny kolor i czerwony S Pen kojarzony z mieczem świetlnym Kylo Rena. Na czerwono wyróżniono też detale w rodzaju przycisków do regulacji głośności i przycisku zasilania.

Na tylnej ściance obudowy Galaxy Note 10+ Star Wars Edition, poza znakiem producenta, pojawiło się natomiast godło Sithów i logo Gwiezdnych Wojen.

Telefon jest też mocno „gwiezdnowojenny” po uruchomieniu. Do systemu dodano zestaw specjalnych ikon, dźwięków, tapet i animacji.

Sama specjalna wersja telefonu i S Pena tutaj to nie wszystko. W wyjątkowym pudełku ze smartfonem znalazło się też miejsce na specjalną edycję bezprzewodowych słuchawek i etui.

Za całość trzeba będzie zapłacić 1300 dolarów w Stanach i mniej więcej równowartość tej kwoty na innych rynkach. Z tym – i tu ponura wiadomość dla Polaków – Samsung nie zamierza go sprzedawać w Polsce. Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition będzie sprzedawany od grudnia wyłącznie w takich krajach poza USA, jak: Australia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Hongkong, Korea, Norwegia, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wielka Brytania.

Foto: Samsung.

Czytaj więcej: Samsung Galaxy Fold – smartfon z zaginanym ekranem poprawiony. Ale to i tak urządzenie, na które bardzo musisz uważać.
Czytaj więcej: Nie wszystkim znudziły się bardzo drogie komórki. Samsung Galaxy Note 10 i Note 10+ biją rekord sprzedaży.

Podziel się artykułem