W klawiaturze Logitech G Pro X sam wymienisz klawisze – na takie, które najbardziej lubisz

Logitech G Pro X

Logitech, we współpracy z najlepszymi e-sportowcami, przygotował nową klawiaturę mechaniczną G Pro X. Można wymienić w niej przełączniki pod każdym z klawiszy na najbardziej nam odpowiadające.

Klawiaturę Logitech G Pro X – adresowaną przede wszystkim dla graczy komputerowych – można kupić z trzema różnymi typami przełączników – Clicky, Linear oraz Tacttile.

Pierwszy z nich przeznaczony jest dla miłośników wyraźnie słyszalnego kliknięcia. Tactile z kolei to sprężysty przełącznik, który zapewnia szybką i precyzyjną reakcję na nacisk precyzję, nie powodując przy tym hałasu. Takie przełączniki świetnie się sprawdzą w strzelankach pierwszoosobowych (FPS).

Linear natomiast to liniowy przełącznik zapewniający płynne i gładkie naciskanie klawiszy. Taki typ przełącznika jest doskonałym wyborem w przypadku konieczności między innymi korzystania z szybkich sekwencji klawiszy. Docenią go więc szczególnie gracze sięgający po produkcje typu MMO.

Przełącznik każdy może łatwo wymontować lub zamontować w klawiaturze. Ma to sens, bowiem Logitech sprzedaje nie tylko klawiaturę z przełącznikami, które nam najbardziej odpowiadają, ale również dodatkowe ich zestawy.

Ale to nie wszystko. Mając dwa zestawy przełączników możemy, wymieniać na klawiaturze tylko niektóre z nich – i być może takie rozwiązanie ma sens w niektórych grach komputerowych, zwłaszcza kiedy stają się one dla nasz czymś więcej niż tylko prostą rozrywką i chcemy bardziej profesjonalnie uprawiać e-sport.

Logitech G Pro X ma kosztować 649 zł. Dodatkowy zestaw przełączników oznacza wydatek na poziomie 215 zł.

Foto: Logitech.

Czytaj więcej: Nowy telefon Xiaomi – Redmi Note 8 Pro. Rozwiązania jak we flagowych komórkach. Cena świetna.
Czytaj więcej: Amerykańska armia wysyła system Phaser do niszczenia dronów na zagraniczne testy.

Podziel się artykułem