Za chwilę wróci telefon z klapką. Tyle tylko, że teraz Motorola RAZR V4 będzie miała zaginany ekran

RAZR V4

Wyciekły rendery, które prawdopodobnie przedstawiają nowy smartfon Motoroli. To model RAZR V4 – następca kultowej wręcz V3 sprzed 15 lat.

O tym, że Motorola pracuje nad nową wersją bardzo udanego telefonu z klapką sprzed lat pisaliśmy już w styczniu. Teraz w internecie pojawiły się pierwsze rendery przedstawiające nadchodzącą nowość.

Telefon, zgodnie z najnowszymi trendami, będzie miał zaginany ekran. Ale będzie się on zaginał w układzie pionowym – zatem inaczej niż konkurencyjne rozwiązania, za to podobnie jak dwie części obudowy w komórce Motorola RAZR V3.

Przez to po rozłożeniu nowa Motorola będzie miała ekran wielkością przypominający dość duży i smukły współczesny smartfon. Za to po złożeniu nowy telefon zajmie mało miejsca w kieszeni.

Na renderach nie widać, czy na zewnątrz konstrukcji RAZR V4 umieszczono drugi mniejszy ekran – byłoby to dość przydatne i logiczne, pamiętając, że takie rozwiązanie pojawiało się w komórkach z klapką.

Pojawia się za to na nich bezprzewodowa ładowarka. Po stronie minusów trzeba za to odnotować, że nie widać, by w telefonie było gniazdo słuchawkowe.

Rendery nie informują nas też o tym, jaki procesor będzie napędzał Motorolę RAZR V4, ile będzie miała pamięci i kiedy pojawi się na rynku. Nie znamy też dokładnie ceny nowego telefonu, ale ta, biorąc pod uwagę, ile mają kosztować pierwsze smartfony konkurencji z zaginanymi ekranami, z pewnością będzie wysoka – gdzieś w okolicach 1500 dolarów.

Foto: SlashLeaks.

Czytaj więcej: Nowy problem Francuzów. Możliwe, że na odbudowę Notre Dame zebrano już za dużo pieniędzy.
Czytaj więcej: Zjeb… program. Szef Pentagonu ostro o F-35.

Podziel się artykułem