Lego Fold. Twórcy legendarnych klocków też mają już swój składany smartfon

Lego Fold

Składane smartfony rozpalają serwisy technologiczne na całym świecie. Wielu ekscytuje się najnowszymi pomysłami w tej dziedzinie Samsunga lub Huawei. W świat składanych smartfonów wkroczyło również Lego.

Twórcy legendarnych klocków pozwolili sobie na sympatyczny żart. W poniedziałek na Twitterze Lego opublikowało zdjęcie książeczki zrobionej z klocków, złożonej dokładnie tak, jak prezentowany jest na reklamach składany smartfon Samsunga – Galaxy Fold.

Zdjęcie Lego przedstawia zabawkę, którą Lego wprowadziło na rynek jesienią ubiegłego roku. To zestaw klocków, z których można zbudować książeczkę z postaciami z dwóch bajek – Czerwonego Kapturka oraz Jasia i magicznej fasoli. W Stanach za ten zestaw trzeba zapłacić 69,9 dol.

Odpowiednie ustawienie i sfotografowanie nowego zestawu Lego upodabnia go do Samsunga Fold – nowego składanego smartfonu Koreńczyków. Lego, by dodatkowo wątpliwości nie było z jaką aluzją mamy tutaj do czynienia, podpisało zdjęcie Lego Fold.

Samsung Galaxy Fold

No i w krótkich komentarzu poniżej poinformowało, że pięciocalowa książeczka rozwija się do 11-calowej opowieści i co ważne nigdy nie rozładuje się w niej bateria …

Foto: Lego/Samsung.

Czytaj więcej: Samsung Galaxy Fold w końcu jest. To przełom i ważniejsze od premiery kolejnego Galaxy S.
Czytaj więcej: Huawei Mate X, czyli wydaje się, że tym razem to nie Apple i nie Samsung wyznaczają nowe standardy.

Podziel się artykułem