Piękny niebieski Xiaomi Mi 9. Efektowne rendery flagowca przed jego premierą

Xiaomi Mi 9

20 lutego zadebiutuje Xiaomi Mi 9. Ale chiński koncern już zaczyna podgrzewać atmosferę przed prezentacją swojego kolejnego top telefonu. W internecie pokazano cyfrowe wizualizacje efektownej, niebieskiej wersji nowego urządzenia.

Zdjęcia Xiaomi Mi 9 niemal równocześnie do sieci wrzucili Lei Jun, założyciel Xiaomi i Wang Xiang, wiceprezes spółki. Pierwszy z nich zamieścił je w chińskim serwisie Weibo, drugi opublikował je na Twitterze.

Xiaomi Mi 9 w przedstawionej wersji kolorystycznej wygląda prześlicznie. Połyskuje ferią barw – by osiągnąć ten efekt obudowy sięgnięto po techniki druku laserowego i tworzenie obrazów holograficznych – powłoka na obudowie jest dwuwarstwowa.

W sumie to rozwinięcie pewnych pomysłów, które widzieliśmy już np. w Huawei P20 Pro Twilight. A sam niebieski też jest ostatnio bardzo modny w świecie smartfonów i efektowne obudowy powstają nawet w wypadku telefonów ze średniej półki, czego z kolei dowodem jest niebieski Huawei P20 Lite.

Ale wracając do pierwszych zdjęć Xiaomi Mi 9, to widać też na nich wysoką jakość wykonania i trójobiektywowy aparat.

Ciekawostką jest fakt, że szefowie Xiaomi nie pokazali nam żadnej fotki z przodu urządzenia. Pytanie, jak będzie wyglądał ekran – z okrągłym otworem lub bardziej klasycznym, prostokątnym wcięciem? Spokojnie, za kilka dni wszystkiego się dowiemy.

Foto: Xiaomi.

Czytaj więcej: Smarfton ze smartwatchem w jednym. Nubia ma pomysł jak z filmów science-fiction.
Czytaj więcej: Nadciąga niezwykły smartfon Xiaomi z zaginanym ekranem. Potwierdza to sam założyciel firmy.
Czytaj więcej: Redmi Go – tani smarfton od Xiaomi z Androidem Go. Ma całkiem przyzwoity procesor.

Podziel się artykułem